2 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Znana sieć sklepów debiutuje na Mazurach

KętrzynZnana sieć sklepów debiutuje na Mazurach

Od 26 sierpnia mieszkańcy Kętrzyna będą mogli korzystać z oferty Action, która obejmuje aż 6 000 produktów w 14 różnych kategoriach — od zabawek po artykuły do domu. Dyskont regularnie odświeża swoją ofertę, dodając co tydzień 150 nowych produktów, z których większość ma bardzo atrakcyjne ceny.

reklama

Action, lider wśród dyskontów przemysłowych, intensyfikuje swoje działania w Polsce, wprowadzając w Kętrzynie swój pierwszy sklep. Obiekt stanowi 287. lokalizację marki na polskim rynku.

Misja i odpowiedzialność biznesowa

Nie tylko ceny przyciągają klientów do Action. Firma stawia sobie za cel oferowanie towarów zrównoważonych, dbając jednocześnie o środowisko i ograniczając emisję CO2. Przykładem jest ciągłe doskonalenie produktów, które mają mniejszy ślad węglowy, a także dążenie do 100% zrównoważonego pozyskiwania drewna i bawełny już w przyszłym roku.

reklama

Action w Kętrzynie

Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce, podkreśla znaczenie otwarcia sklepu w Kętrzynie jako kolejnego kroku w rozwoju marki w Polsce.

Dla Action kluczowe jest zapewnienie dogodnej lokalizacji sklepów i łatwego dostępu. Nowy sklep w Kętrzynie będzie zajmować powierzchnię 1046 m2 i znajdzie się w centrum handlowym STOP SHOP przy ulicy Budowlanej 11. Dla klientów dostępny będzie bezpłatny parking.

O Action

Jako jedna z najszybciej rozwijających się sieci dyskontów w Europie, Action oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale również różnorodną ofertę, której część jest dostępna na firmowej stronie internetowej. Z zespołem liczącym ponad 80 000 pracowników różnych narodowości, firma kontynuuje swoją misję dostarczania produktów najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
23 sierpnia 2023 10:00

Tanio, tanio, a potem płacz hehehe

Majka
23 sierpnia 2023 17:33

Nie debiutuje na Mazurach. Owszem, w Kętrzynie tak. Jest od jakiegoś czasu choćby w Giżycku

Polecane
Ogłoszenia