fbpx
24 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znana sieć sklepów debiutuje na Mazurach

KętrzynZnana sieć sklepów debiutuje na Mazurach

Od 26 sierpnia mieszkańcy Kętrzyna będą mogli korzystać z oferty Action, która obejmuje aż 6 000 produktów w 14 różnych kategoriach — od zabawek po artykuły do domu. Dyskont regularnie odświeża swoją ofertę, dodając co tydzień 150 nowych produktów, z których większość ma bardzo atrakcyjne ceny.

reklama

Action, lider wśród dyskontów przemysłowych, intensyfikuje swoje działania w Polsce, wprowadzając w Kętrzynie swój pierwszy sklep. Obiekt stanowi 287. lokalizację marki na polskim rynku.

Misja i odpowiedzialność biznesowa

Nie tylko ceny przyciągają klientów do Action. Firma stawia sobie za cel oferowanie towarów zrównoważonych, dbając jednocześnie o środowisko i ograniczając emisję CO2. Przykładem jest ciągłe doskonalenie produktów, które mają mniejszy ślad węglowy, a także dążenie do 100% zrównoważonego pozyskiwania drewna i bawełny już w przyszłym roku.

reklama
Galeria Aura Olsztyn przechodzi modernizację. Aż 15 najemców się zmienia!

Action w Kętrzynie

Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce, podkreśla znaczenie otwarcia sklepu w Kętrzynie jako kolejnego kroku w rozwoju marki w Polsce.

Dla Action kluczowe jest zapewnienie dogodnej lokalizacji sklepów i łatwego dostępu. Nowy sklep w Kętrzynie będzie zajmować powierzchnię 1046 m2 i znajdzie się w centrum handlowym STOP SHOP przy ulicy Budowlanej 11. Dla klientów dostępny będzie bezpłatny parking.

reklama

O Action

Jako jedna z najszybciej rozwijających się sieci dyskontów w Europie, Action oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale również różnorodną ofertę, której część jest dostępna na firmowej stronie internetowej. Z zespołem liczącym ponad 80 000 pracowników różnych narodowości, firma kontynuuje swoją misję dostarczania produktów najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach.

Rewolucja na targowisku miejskim? Wielkie plany modernizacyjne
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
23 sierpnia 2023 10:00

Tanio, tanio, a potem płacz hehehe

Majka
23 sierpnia 2023 17:33

Nie debiutuje na Mazurach. Owszem, w Kętrzynie tak. Jest od jakiegoś czasu choćby w Giżycku

Polecane
Ogłoszenia

Nowy park handlowy w Olsztynie. Otwarcie już wkrótce!

Drugi salon JYSK w Olsztynie. Lokalizacja jest rewelacyjna!