22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Zagraniczna firma otwiera pierwsze sklepy na Mazurach. To sieć tanich dyskontów

NidzicaZagraniczna firma otwiera pierwsze sklepy na Mazurach. To sieć tanich dyskontów

Action, sieć dyskontów dynamicznie rozwijająca się na europejskim rynku, zwiększa swoją obecność w regionie. Jest to moment historyczny dla Nidzicy i Pisza, gdyż to właśnie w tych miastach marka otworzy swoje sklepy pierwsze sklepy.

reklama

Mieszkańcy Nidzicy będą mogli doświadczyć wyjątkowej oferty Action już od 22 lipca, natomiast dla mieszkańców Piszu pierwsza okazja do tanich zakupów nadarzy się 12 sierpnia.

Czego mogą spodziewać się kupujący?

Action oferuje 6 000 produktów wysokiej jakości w 14 różnych kategoriach. Asortyment obejmuje przedmioty z różnych dziedzin, począwszy od zabawek i rękodzieła, poprzez artykuły gospodarstwa domowego, aż po ogrodnictwo, majsterkowanie i żywność, wszystko to w najniższych cenach na rynku. Co tydzień klientów czeka 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 PLN, co w dobie rosnących cen jest niezwykle atrakcyjne. Średnia cena produktów w Action wynosi mniej niż 10 zł.

reklama

Lokalizacje nowych sklepów

Pierwszy sklep Action w Nidzicy będzie miał powierzchnię 875 metrów kwadratowych i znajdzie się przy ulicy Grunwaldzkiej 1b. Lokalizacja w Retail Parku zapewni wygodny i bezpłatny parking z 115 miejscami dla klientów. Sklep będzie otwarty od 9:00 do 21:00, od poniedziałku do soboty.

W Piszu pierwszy sklep Action zostanie zlokalizowany przy ulicy Wołodyjowskiego 2. Klienci będą mogli korzystać z bezpłatnego parkingu z 30 miejscami. Godziny otwarcia sklepu będą takie same jak w przypadku sklepu w Nidzicy.

Eco-Action

Action aspiruje do roli lidera wśród sieci dyskontów z dużą liczbą produktów zrównoważonych. Marka dąży do ciągłego ulepszania swojej oferty poprzez optymalizację łańcucha dostaw, ograniczanie emisji CO2 oraz redukcję śladu węglowego produktów i zwiększanie ich cyrkularności. Obecnie, 92% produktów drewnianych i 90% produktów bawełnianych marki Action pozyskiwanych jest w sposób bardziej zrównoważony. Marka ambitnie dąży do celu 100% zrównoważonego pozyskiwania tych materiałów do 2024 roku.

reklama

Action w Polsce

“Otwarcie pierwszych sklepów w Nidzicy i Piszu to kolejny krok w rozwoju Action zarówno w Polsce, jak i w regionie. Liczymy na to, że uda nam się dotrzeć do nowych klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia zakupowe” – wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce. “Otwierając nasze sklepy, zwracamy uwagę na lokalizację, w której będą się one znajdować. Dobry dojazd do sklepu, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już mieszkańcom centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjnym położeniem, często znanymi i lubianymi przez lokalnych mieszkańców” – dodaje Sławomir Nitek

W 2 300 sklepach na terenie całej Europy Action zatrudnia 68 000 pracowników, z czego ponad 5 750 dołączyło do firmy w latach 2021-2022. W Polsce zatrudnienie w firmie znalazło już ponad 3 300 osób. Wraz z otwarciem pierwszych sklepów w Nidzicy i Piszu Action stworzy 20 nowych miejsc pracy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ujh
20 lipca 2023 13:45

Chiński chłam dla disco polowców ze wsi

Edek
20 lipca 2023 20:50

Dla Nidzicy to chwila na pewno historyczna. Tam psy dupami szczekają a asfalt zwijają tam prócz zamku nie ma nic prócz biedy

Polecane