fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Akcja… Licytacja! Uwaga, nadchodzi dubel

reklama
Wyślij przez
0

Już w piątek Akcja Licytacja Aury Centrum uderza ze zdwojoną mocą – w dniach od 2 do 4 października za każde zakupy, które spełniają zapisy regulaminu Akcji, będzie można zdobyć podwójną ilość Aur, czyli waluty Aury Centrum, która upoważnia do wzięcia udziału w wielkiej licytacji.

200 a nawet 400 Aur za każde 100 zł potwierdzone paragonem za zakupy dokonane w 2 lub 3 sklepach Aury Centrum. To czysty, 100% a nawet 300% zwrot z dokonanej inwestycji. I na taki właśnie mogą liczyć Klienci, którzy zawitają do Aury w dniach od 2 do 4 października. Wtedy za każde zakupy spełniające wymogi Akcji Klienci będą mogli otrzymać dwukrotność wartości paragonu w postaci Aur (obowiązują wielokrotności kwoty 100 zł), a za zakupy dokonane w sklepach Yes, Ochnik oraz Kuck Zegarki Biżuteria, nawet czterokrotność!

Emocje rosną, widzimy coraz więcej osób, które podchodzą do punktu obsługi akcji i wymieniają paragony na Aury. Myślę, że bardzo pomocna była mała licytacja, w która odbyła się w minioną niedzielę – pokazała naszym Klientom, jak się bawić, żeby wygrać – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aury Centrum.

reklama

W małej licytacji udział wzięło około 250 osób. Wszystkie przedmioty wystawione na aukcje zostały wylicytowane, a najbardziej wartościowy sprzęt – telewizor LG TV LED 50″ trafił w ręce pani Marty z Olsztyna, która wylicytowała go za kwotę 7000 Aur.

Organizatorzy przypominają, że paragony spełniające warunki akcji należy wymieniać wyłącznie w dniu dokonania zakupów na stoisku promocyjnym, znajdującym się w atrium na parterze. Stoisko jest czynne w godzinach pracy centrum.

Wielka licytacja zamykająca Akcję odbędzie się 18 października br. Poprowadzi ją Krzysztof Ibisz. W puli nagród znajdą się wówczas 24 przedmioty, w tym samochód legendarnej marki Jeep Renegade.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze