Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Akcja… Licytacja! Uwaga, nadchodzi dubel

reklama

Już w piątek Akcja Licytacja Aury Centrum uderza ze zdwojoną mocą – w dniach od 2 do 4 października za każde zakupy, które spełniają zapisy regulaminu Akcji, będzie można zdobyć podwójną ilość Aur, czyli waluty Aury Centrum, która upoważnia do wzięcia udziału w wielkiej licytacji.

200 a nawet 400 Aur za każde 100 zł potwierdzone paragonem za zakupy dokonane w 2 lub 3 sklepach Aury Centrum. To czysty, 100% a nawet 300% zwrot z dokonanej inwestycji. I na taki właśnie mogą liczyć Klienci, którzy zawitają do Aury w dniach od 2 do 4 października. Wtedy za każde zakupy spełniające wymogi Akcji Klienci będą mogli otrzymać dwukrotność wartości paragonu w postaci Aur (obowiązują wielokrotności kwoty 100 zł), a za zakupy dokonane w sklepach Yes, Ochnik oraz Kuck Zegarki Biżuteria, nawet czterokrotność!

Emocje rosną, widzimy coraz więcej osób, które podchodzą do punktu obsługi akcji i wymieniają paragony na Aury. Myślę, że bardzo pomocna była mała licytacja, w która odbyła się w minioną niedzielę – pokazała naszym Klientom, jak się bawić, żeby wygrać – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aury Centrum.

reklama

W małej licytacji udział wzięło około 250 osób. Wszystkie przedmioty wystawione na aukcje zostały wylicytowane, a najbardziej wartościowy sprzęt – telewizor LG TV LED 50″ trafił w ręce pani Marty z Olsztyna, która wylicytowała go za kwotę 7000 Aur.

Organizatorzy przypominają, że paragony spełniające warunki akcji należy wymieniać wyłącznie w dniu dokonania zakupów na stoisku promocyjnym, znajdującym się w atrium na parterze. Stoisko jest czynne w godzinach pracy centrum.

Wielka licytacja zamykająca Akcję odbędzie się 18 października br. Poprowadzi ją Krzysztof Ibisz. W puli nagród znajdą się wówczas 24 przedmioty, w tym samochód legendarnej marki Jeep Renegade.

reklama

grudzień, 2019

19GRU17:30Legendy Metalu / Olsztyn Hala UraniaHala Urania, al. Piłsudskiego 44

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X