fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023

Akcja… Licytacja! Uwaga, nadchodzi dubel

Już w piątek Akcja Licytacja Aury Centrum uderza ze zdwojoną mocą – w dniach od 2 do 4 października za każde zakupy, które spełniają zapisy regulaminu Akcji, będzie można zdobyć podwójną ilość Aur, czyli waluty Aury Centrum, która upoważnia do wzięcia udziału w wielkiej licytacji.

200 a nawet 400 Aur za każde 100 zł potwierdzone paragonem za zakupy dokonane w 2 lub 3 sklepach Aury Centrum. To czysty, 100% a nawet 300% zwrot z dokonanej inwestycji. I na taki właśnie mogą liczyć Klienci, którzy zawitają do Aury w dniach od 2 do 4 października. Wtedy za każde zakupy spełniające wymogi Akcji Klienci będą mogli otrzymać dwukrotność wartości paragonu w postaci Aur (obowiązują wielokrotności kwoty 100 zł), a za zakupy dokonane w sklepach Yes, Ochnik oraz Kuck Zegarki Biżuteria, nawet czterokrotność!

Budowa nowego centrum handlowego ruszyła. Inwestycja wymusi zmiany w organizacji ruchu

Emocje rosną, widzimy coraz więcej osób, które podchodzą do punktu obsługi akcji i wymieniają paragony na Aury. Myślę, że bardzo pomocna była mała licytacja, w która odbyła się w minioną niedzielę – pokazała naszym Klientom, jak się bawić, żeby wygrać – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aury Centrum.

W małej licytacji udział wzięło około 250 osób. Wszystkie przedmioty wystawione na aukcje zostały wylicytowane, a najbardziej wartościowy sprzęt – telewizor LG TV LED 50″ trafił w ręce pani Marty z Olsztyna, która wylicytowała go za kwotę 7000 Aur.

Organizatorzy przypominają, że paragony spełniające warunki akcji należy wymieniać wyłącznie w dniu dokonania zakupów na stoisku promocyjnym, znajdującym się w atrium na parterze. Stoisko jest czynne w godzinach pracy centrum.

Nowy park handlowy w Olsztynie. Otwarcie już wkrótce!

Wielka licytacja zamykająca Akcję odbędzie się 18 października br. Poprowadzi ją Krzysztof Ibisz. W puli nagród znajdą się wówczas 24 przedmioty, w tym samochód legendarnej marki Jeep Renegade.