fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Pirat nad piratami w Olsztynie. Skandaliczne zachowanie kierowcy audi

OlsztynPirat nad piratami w Olsztynie. Skandaliczne zachowanie kierowcy audi

W piątkowe popołudnie 28 lipca 2023 roku kierowca audi poruszał się ulicą Kołobrzeską z zatrważającą prędkością. Kierowca ignorował wszelkie zasady ruchu drogowego i bezpieczeństwa. Świadkowie przyznali, że “to typowy zabójca drogowy”.

reklama

Kierowca, poruszając się ulicami miasta, z pewnością przekroczył prędkość 100 km/h. Jadący audi bez jakiejkolwiek refleksji o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego zaczął wyprzedzać pojazdy. Manewru nie zakończył od razu, ale brawurową jazdę kontynuował lewym pasem, wyprzedzając inne auto na przejściu dla pieszych. To, że w tym czasie nie było tam żadnego człowieka, można tylko określić jako cud.

Uprzywilejowany pirat?

Po wcześniejszych niezwykle nieodpowiedzialnych manewrach kierowca audi zajął prawy pas skrętu w ulicę Dworcową, minął samochody stojące na czerwonym świetle, a następnie zajął miejsce w obrębie skrzyżowania, tuż za przejściem dla pieszych. To kolejne potencjalnie niebezpieczne zachowanie, które mogło doprowadzić do tragedii.

reklama
Jedno z tymczasowych "minirond" stanie się stałym elementem organizacji ruchu?

*materiał wideo

Nieodpowiedzialność za kierownicą

Sytuacja zarejestrowana przez innego uczestnika ruchu drogowego jest przykładem skrajnej nieodpowiedzialności, która bywa przyczyną poważnych wypadków drogowych. Zachowanie kierowcy audi, przypominające modus operandi tzw. zabójców drogowych, stanowi realne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Ten incydent powinien skłonić służby do zastanowienia nad koniecznością zaostrzenia egzekwowania przepisów ruchu drogowego. Wszyscy użytkownicy dróg muszą być świadomi swojej roli i odpowiedzialności w utrzymaniu bezpieczeństwa w ruchu publicznym.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kumaty
2 sierpnia 2023 15:55

Nacpana szmata , na cwelownie go

Abba12
2 sierpnia 2023 19:37

Audi A4 NO380AP – nie posiada obowiazkowego ubezpieczenia OC.

Polecane
Ogłoszenia

Ważna ulica Śródmieścia remontowana po raz kolejny

Ważna ulica Śródmieścia remontowana po raz kolejny
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji