15 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Odkryj moc zawodu fryzjera w Szkole Branżowej I Stopnia

Materiał partneraOdkryj moc zawodu fryzjera w Szkole Branżowej I Stopnia

Gdy myślisz o zawodzie, który łączy w sobie kreatywność, pasję i bezpośredni kontakt z ludźmi, nic nie przychodzi na myśl szybciej niż fryzjerstwo. Bycie fryzjerem to nie tylko strzyżenie i układanie włosów. To sztuka pomagania ludziom wyrażać siebie poprzez swój wygląd.

reklama

Czy jest coś więcej niż tylko “cięcie włosów”?

Zawód fryzjera jest tak różnorodny, jak rodzaje włosów, z którymi pracują fryzjerzy. Fryzjerstwo to nie tylko strzyżenie i stylizacja, ale także pielęgnacja włosów, doradztwo w doborze produktów i fryzur, a także specjalistyczne zabiegi, takie jak koloryzacja, balejaż, tworzenie pasemek i dekoloryzacja. Fryzjerzy tworzą też specjalne fryzury na specjalne okazje, takie jak śluby, komunie, sylwester czy chrzciny.

Potrzebujesz więcej powodów, aby zostać fryzjerem?

Fryzjerstwo to sektor, który w Polsce nieustannie się rozwija. Nowe technologie, ewoluujący rynek mody i rosnąca potrzeba dbania o wygląd sprawiają, że profesjonalni fryzjerzy są bardzo poszukiwani. Twoje zaangażowanie i umiejętności mogą przyczynić się do rozwoju salonu fryzjerskiego, a tym samym do zwiększenia jego obrotów.

reklama

Co możesz się nauczyć?

W szkole branżowej I stopnia nauczysz się nie tylko praktyki, ale również teorii. Program nauczania obejmuje podstawy fryzjerstwa, techniki fryzjerskie, język obcy we fryzjerstwie oraz prowadzenie działalności usługowej.

Twoja kwalifikacja zawodowa to Twój klucz do sukcesu

Po zakończeniu nauki, zdobędziesz kwalifikacje zawodowe, potwierdzone przez zewnętrzny egzamin. To dokument, który otworzy przed Tobą drzwi do zawodu fryzjera, niezależnie od tego, czy zamierzasz pracować w Polsce, czy za granicą.

Co musisz zrobić, aby rozpocząć naukę?

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w szkole branżowej I stopnia na kierunku fryzjer, potrzebujesz następujących dokumentów:

reklama
  1. Świadectwo ukończenia 8-klasowej szkoły podstawowej,
  2. Trzy zdjęcia,
  3. Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w danym zawodzie,
  4. Karta zdrowia ucznia.

Szkoła Branżowa ZDZ I stopnia w Olsztynie

https://szkola.wmzdz.pl/zsz.html
ul. Adama Mickiewicz 5
10-548 Olsztyn
e-mail: szkola@wmzdz.pl
tel. 89 523 72 64; 507-123-989

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane