fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zawód Elektryk: dlaczego warto wybrać Szkołę Branżową I Stopnia?

Materiał partneraZawód Elektryk: dlaczego warto wybrać Szkołę Branżową I Stopnia?

Podczas gdy wielu młodych ludzi dąży do zdobycia dyplomu wyższego wykształcenia, coraz więcej pracodawców poszukuje dobrze wyszkolonych specjalistów. Szkoła Branżowa I Stopnia oferuje solidne i skoncentrowane na praktyce kształcenie, a zawód elektryka jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

reklama

Zawód elektryk

Elektryk to zawód dla tych, którzy lubią rozwiązywać problemy i pracować z technologią. Elektrycy wykonują wiele zadań – od montażu i demontażu, poprzez konserwacje i remonty, aż po pomiary i regulacje maszyn i urządzeń elektrycznych. Równie ważne jest diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń, a także prace montażowe i eksploatacyjne w liniach kablowych i napowietrznych.

Pracodawcy szukają Ciebie!

Zakłady wytwarzające, przetwarzające i przesyłające energię elektryczną, jak również zakłady naprawiające maszyny i urządzenia elektryczne, są stale w potrzebie wykwalifikowanych elektryków. Zdobyte umiejętności i kwalifikacje mogą również prowadzić do samodzielnego wykonywania instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych, co otwiera nowe drzwi do prowadzenia własnej działalności.

reklama
Szkoła Branżowa I Stopnia. Zawód Dekarz: dlaczego warto?

Program nauczania

W Szkołach Branżowych I Stopnia nauczymy Cię nie tylko ogólnych przedmiotów, ale przede wszystkim zaoferujemy Ci praktyczne, zawodowe nauczanie. Materiałoznawstwo elektryczne, podstawy elektrotechniki i elektroniki, a także elektroenergetyka – to tylko niektóre z przedmiotów, które pomogą Ci stać się wykwalifikowanym fachowcem.

Egzaminy i kwalifikacje

Ukończenie nauki kończy się zewnętrznym egzaminem, potwierdzającym Twoje kwalifikacje zawodowe. Otrzymany dyplom, uzupełniony o suplement w języku polskim i angielskim, to dokument, który jest ceniony przez pracodawców zarówno w kraju, jak i za granicą.

reklama

Wymagania od kandydatów: Jak dołączyć do szkoły?

Aby do dołączyć do szkoły, będziesz potrzebować następujących dokumentów:

  1. Świadectwo ukończenia 8-klasowej szkoły podstawowej,
  2. Trzy zdjęcia,
  3. Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w danym zawodzie,
  4. Karta zdrowia ucznia.
Otwarto miasteczko ruchu drogowego. Dzieci od razu pokochały to miejsce

Szkoła Branżowa ZDZ I stopnia w Olsztynie

https://szkola.wmzdz.pl/zsz.html
ul. Adama Mickiewicz 5
10-548 Olsztyn
e-mail: szkola@wmzdz.pl
tel. 89 523 72 64; 507-123-989

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Otwarto miasteczko ruchu drogowego. Dzieci od razu pokochały to miejsce

Szkoła Branżowa I Stopnia. Zawód Dekarz: dlaczego warto?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji