fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Radosna wiadomość: kapitan Stomilu Olsztyn wziął ślub

OlsztynRadosna wiadomość: kapitan Stomilu Olsztyn wziął ślub

Karol Żwir, kapitan klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn, niedawno zmienił swój stan cywilny. Utalentowany 28-latek jest już mężem.

reklama

Informację o tym radosnym wydarzeniu udostępniono za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu, gdzie opublikowano zdjęcie świeżo upieczonej pary młodej. Wyraźnie widać gorące, silne uczucie i dobrą energię, która bije od nowożeńców.

Dobry zawodnik, wspaniały ojciec i kochający mąż

Tekst, który pojawił się na oficjalnym profilu społecznościowym klubu, jest prawdziwym wyrazem hołdu dla Karola Żwira. Stomil podkreśla, że zawodnik jest nie tylko wybitnym ojcem, ale teraz również mężem.

reklama

Klub, jak i cała piłkarska społeczność serdecznie gratulują kapitanowi i składają mu i jego małżonce najlepsze życzenia. Widać, że jego szczęście jest równie ważne dla klubu, co jego osiągnięcia na boisku.

Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?

reklama

Droga kapitana

Żwir przejął opaskę kapitana Stomilu Olsztyn w lutym 2022 roku, zastępując Rafała Remisza. Urodzony w 1995 roku zawodnik, poza krótkim epizodem w Sokole Aleksandrów Łódzki, zawsze pozostawał wierny swojemu regionowi. Wychowanek MKS-u Korsze reprezentował w przeszłości barwy wielu klubów, takich jak Huragan Morąg czy Sokoł Ostróda, gdzie również pełnił funkcję kapitana.

Żwir większość swojej kariery spędził w Dumie Warmii, do której powrócił na sezon 2021/2022 po czteroletniej nieobecności. Jako zawodnik, który słynie z walecznego charakteru, miał również okazję reprezentować Polskę. W 2012 roku z polską reprezentacją do lat 17 dotarł do półfinału mistrzostw Europy.

Zawodnik niedawno został uznany za najlepszego strzelca miesiąca w regionie.

Wkład w walkę o awans

W poprzednim sezonie, jako pomocnik, Żwir miał znaczący udział w walce o awans do I ligi. W barażach otworzył wynik w meczu z Wisłą Puławy, który zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść jego zespołu. W finale spotkał się z Motorem Lublin, jednak ostatecznie to piłkarze Koziego Grodu mogli cieszyć się awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście

źródło: Stomil Olsztyn, olsztyn.com.pl, fot. Bianka Fotografuje

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Historyczny występ zawodników z Olsztyna na Mistrzostwach Europy w pływaniu

Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji