10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Radosna wiadomość: kapitan Stomilu Olsztyn wziął ślub

OlsztynRadosna wiadomość: kapitan Stomilu Olsztyn wziął ślub

Karol Żwir, kapitan klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn, niedawno zmienił swój stan cywilny. Utalentowany 28-latek jest już mężem.

reklama

Informację o tym radosnym wydarzeniu udostępniono za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu, gdzie opublikowano zdjęcie świeżo upieczonej pary młodej. Wyraźnie widać gorące, silne uczucie i dobrą energię, która bije od nowożeńców.

Dobry zawodnik, wspaniały ojciec i kochający mąż

Tekst, który pojawił się na oficjalnym profilu społecznościowym klubu, jest prawdziwym wyrazem hołdu dla Karola Żwira. Stomil podkreśla, że zawodnik jest nie tylko wybitnym ojcem, ale teraz również mężem.

reklama

Klub, jak i cała piłkarska społeczność serdecznie gratulują kapitanowi i składają mu i jego małżonce najlepsze życzenia. Widać, że jego szczęście jest równie ważne dla klubu, co jego osiągnięcia na boisku.

Droga kapitana

Żwir przejął opaskę kapitana Stomilu Olsztyn w lutym 2022 roku, zastępując Rafała Remisza. Urodzony w 1995 roku zawodnik, poza krótkim epizodem w Sokole Aleksandrów Łódzki, zawsze pozostawał wierny swojemu regionowi. Wychowanek MKS-u Korsze reprezentował w przeszłości barwy wielu klubów, takich jak Huragan Morąg czy Sokoł Ostróda, gdzie również pełnił funkcję kapitana.

reklama

Żwir większość swojej kariery spędził w Dumie Warmii, do której powrócił na sezon 2021/2022 po czteroletniej nieobecności. Jako zawodnik, który słynie z walecznego charakteru, miał również okazję reprezentować Polskę. W 2012 roku z polską reprezentacją do lat 17 dotarł do półfinału mistrzostw Europy.

Zawodnik niedawno został uznany za najlepszego strzelca miesiąca w regionie.

Wkład w walkę o awans

W poprzednim sezonie, jako pomocnik, Żwir miał znaczący udział w walce o awans do I ligi. W barażach otworzył wynik w meczu z Wisłą Puławy, który zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść jego zespołu. W finale spotkał się z Motorem Lublin, jednak ostatecznie to piłkarze Koziego Grodu mogli cieszyć się awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.

źródło: Stomil Olsztyn, olsztyn.com.pl, fot. Bianka Fotografuje

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia