5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Marzysz o laptopie? Zacznij naukę w Szkole Branżowej ZDZ I stopnia w Olsztynie!

Materiał partneraMarzysz o laptopie? Zacznij naukę w Szkole Branżowej ZDZ I stopnia w...

Szkoła Branżowa I Stopnia w Olsztynie, jest wyjątkowym miejscem, które skierowane swoją ofertę do ambitnej młodzieży, w wieku od 14 lat, ukończonych 8-letnią szkołę podstawową. Osoby powyżej 18 roku życia nie mogą zapisywać się do tej szkoły. Co wyróżnia ten typ szkoły? Przez trzy lata nauki uczniowie mają szansę zdobyć atrakcyjny zawód, łącząc teorię z dużą ilością praktyki.

reklama

Unikalność oferty kształcenia

Szkoła Branżowa w Olsztynie prowadzi klasy wielozawodowe, co oznacza, że teoretyczną część nauki uczniowie zdobywają w szkole, natomiast praktykę odbywają u pracodawców, otrzymując za to wynagrodzenie. Dodatkowo, absolwenci tej szkoły otrzymują tytuł robotników wykwalifikowanych, co otwiera przed nimi szereg możliwości na rynku pracy, nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Korzyści z nauki w Szkole Branżowej

Szkoła Branżowa I Stopnia w Olsztynie, to nie tylko atrakcyjne wykształcenie, ale także cała masa korzyści. Uczniowie mają możliwość korzystania z laptopów, płatnych praktyk u pracodawcy, a także szansę na szybkie wejście na rynek pracy. Szkoła stawia na przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do ucznia, zarówno w szkole, jak i podczas praktyk.

reklama

Najnowsze technologie w zasięgu ręki

Szkoła zapewnia uczniom dostęp do najnowszych urządzeń i technologii, a warsztaty szkolne odbywają się na najwyższym poziomie. Dodatkowo, uczniowie mają możliwość korzystania z bezpłatnych kursów dających dodatkowe kwalifikacje oraz rabatów na szkolenia organizowane przez Centrum Edukacji w Olsztynie.

Kierunki kształcenia dopasowane do potrzeb rynku

Szkoła Branżowa I Stopnia w Olsztynie oferuje szeroką gamę kierunków kształcenia, takich jak fryzjer, sprzedawca, kelner, kucharz, cukiernik, piekarz, ogrodnik, tapicer, krawiec, elektryk, rolnik, pracownik obsługi hotelowej, mechanik pojazdów samochodowych, magazynier-logistyk, ślusarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, betoniarz-zbrojarz, dekarz, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter izolacji budowlanych, monter konstrukcji budowlanych.

reklama

ZDZ jest idealnym miejscem dla młodych osób

Szkoła Branżowa I Stopnia w Olsztynie jest idealnym miejscem dla młodych osób, które pragną zdobyć atrakcyjny zawód, a także poszerzyć swoje umiejętności poprzez udział w dodatkowych, bezpłatnych kursach. Czy marzysz o laptopie, płatnej praktyce, szybkim wejściu na rynek pracy i przyjaznej atmosferze? Zacznij naukę w tej szkole już dziś!

Dane teleadresowe

Szkoła Branżowa I Stopnia w Olsztynie – https://szkola.wmzdz.pl/zsz.html
ul. Adama Mickiewicz 5
10-548 Olsztyn
e-mail: szkola@wmzdz.pl
tel. 89 523 72 64; 507-123-989

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mietek
26 lipca 2023 10:35

kochałem się w tej dziewczynie za czasów lo5. Ktoś wie czy jest wolna ?

Polecane
Ogłoszenia