9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Galeria Aura Olsztyn przechodzi modernizację. Aż 15 najemców się zmienia!

OlsztynGaleria Aura Olsztyn przechodzi modernizację. Aż 15 najemców się zmienia!

Galeria handlowa Aura jest obecnie w trakcie kompleksowej modernizacji. W ramach tych zmian, aż 15 najemców zdecydowało się przenieść, wyremontować, a także powiększyć swoje lokale.

reklama

Dzięki wprowadzanym ulepszeniom, odwiedzający centrum zyskają dostęp do poszerzonych ofert znanych marek. Nowe koncepty i formaty salonów, jak również ich większa wielkość, mają na celu zwiększenie komfortu oraz poprawienie nastroju podczas robienia zakupów. Dodatkowo, modernizacja pozwoli na łatwiejsze poruszanie się w przestrzeniach galerii.

Utrzymanie bezpieczeństwa i komfortu podczas prac modernizacyjnych

Wszystkie prace zostaną zakończone na jesieni tego roku. Nasze centrum przechodziło ostatnie większe zmiany w 2016 roku, kiedy zmodernizowaliśmy strefę gastronomiczną. Teraz czas przyszedł na przebudowę powierzchni zajmowanych przez pozostałych najemców galerii. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, odgrodziliśmy i odpowiednio oznaczyliśmy przestrzeń prowadzonych prac.

reklama

Nowe koncepty i lokalizacje sklepów

Największą nowością jest przebudowa pasażu na poziomie +2, gdzie powstaną nowoczesne koncepty sklepów CCC, Ochnik oraz nowa odsłona największego w mieście salonu Sinsay poszerzonego o ofertę home. Część sklepów już zmieniła swoje lokalizacje oraz zwiększyła i unowocześniła zajmowane salony.

Prace w toku i nowe zmiany na horyzoncie

Przebudowa galerii handlowej Aura jest procesem ciągłym, który wciąż przynosi nowe zmiany. Wśród planowanych na najbliższy czas innowacji są przeniesienia i rozbudowa kolejnych sklepów, a także otwarcie po całościowym remoncie salonu Douglas w najnowszym koncepcie.

Zapewnienie dostępu do szerokiej oferty i nowości

W Aura Centrum dbamy o to, żeby zapewnić wszystkim naszym klientom dostęp do jak najszerszej oferty i wszystkich nowości, jakie wprowadzają znane i cenione marki. W czasie przebudowy w celu ułatwienia nawigacji po naszym centrum udostępniamy filmy prezentujące wszystkie zachodzące zmiany.

reklama

Zakończenie prac modernizacyjnych

Generalnym wykonawcą prac jest firma JSPS Sp. z o.o. z Białegostoku. Zakończenie modernizacji całego budynku zaplanowane jest na połowę jesieni tego roku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kermit
25 lipca 2023 09:21

Super! Wole Aurę od GW.

Tedla
24 lipca 2023 18:09

A kiedy w końcu 5D w kinie Helios??

Polecane
Ogłoszenia