31 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Martes Sport dołącza do grona najemców Galerii Warmińskiej

OlsztynMartes Sport dołącza do grona najemców Galerii Warmińskiej

Salon Martes Sport w Galerii Warmińskiej będzie miał 900 m2. Czyli prawie dwa razy więcej niż początkowo zakładano. 

reklama

Niemal o połowę powiększy się planowana powierzchnia salonu Martes Sport. Lokalizacja, która znajdzie się w Galerii Warmińskiej, będzie pierwszą w Olsztynie.

– Martes Sport dołącza do grona najemców branży outdoorowej i sportowej, takich jak Adidas/Reebok, 4F Sport, Nike czy HiMoutain. Marka zdecydowała się na otwarcie lokalu o niemal o połowę większej powierzchni niż wstępnie zakładano. Salon liczyć będzie 900 m2 zamiast 500 m2. Dla klientów oznacza to jeszcze szerszy dostęp do oferty produktowej spod szyldu Martes Sport – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director w spółce Libra Project, zajmujący się komercjalizacją olsztyńskiego obiektu. – Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych, będąca producentem oraz importerem odzieży, obuwia i akcesoriów. W salonach dostępne są kolekcje takich brandów jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz Nike. Obecnie posiada ponad 70 salonów w całej Polsce, o powierzchni od 270 do 2200 m2.

reklama

Wśród 170 salonów handlowo – usługowych w Galerii Warmińskiej znajdą się wiodące brandy z kraju i ze świata m.in.: H&M, Reserved, Zara, New Yorker, Smyk Mega Store, Piotr i Paweł, Euro RTV AGD, Massimo Dutti, Zara Home, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home and You, Martes Sport, Sephora, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Pretty One, , Pierre Cardin, , Apart, Kruk, Yes, Jubirex, Bijou Brigitte, Swiss, Bytom, Camel Active, Lavard, Levi`s, Taranko, Bugatti, , Big Star, Diverse, Nike, Adidas, Gatta, Ecco, Heavy Duty, Recman, HiMoutain, Samsonite, Jack Wolfskin, Americanos, Mustang, Oui, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Versace, Roberto Cavalii i wiele innych. W większości, tak jak w przypadku Martes Sport, będą to pierwsze lokalizacje w Olsztynie.

Oddanie obiektu planowane jest na 5 września. Inwestycja, o wartości 100 mln euro, realizowana jest przez MGC Inwest Sp. z o.o.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane