16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

30-latek zginął w pożarze mieszkania

Pisz30-latek zginął w pożarze mieszkania

17 lipca o godzinie 3:39 wybuchł pożar w budynku wielorodzinnym w miejscowości Wężewo. Na miejsce niezwłocznie skierowano liczne zastępy straży pożarnej, w tym jednostki z WSP Orzysz, JRG Pisz, OSP Okartowo i OSP Drozdowo. Wsparcie dla działań ratunkowych zapewniła także policja i zespół ratownictwa medycznego. Niestety skutki pożaru są tragiczne.

reklama

Akcja gaśnicza i szokujące odkrycie

Po dojeździe na miejsce strażacy przystąpili do gaszenia płonącego mieszkania. W efekcie szybkich działań udało się stłumić ogień. Następnie rozpoczęli przeszukiwanie obiektu. W środku odkryli jedną osobę, której natychmiast udzielono pomocy. Niestety, mimo podjęcia resuscytacji krążeniowo-oddechowej przy użyciu defibrylatora AED i kontynuacji jej do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, nie udało się przywrócić czynności życiowych ofiary. Mężczyzna miał 30 lat.

reklama

Rozpoczyna się śledztwo

Zastępy straży pożarnej zakończyły już swoje działania i wróciły do swoich baz. Rozpoczęło się postępowanie wyjaśniające. Policja pod nadzorem prokuratury stara się ustalić przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

źródło: se.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia