fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Hub „GoBeaty Studios” teraz w Warszawie

Materiał partneraHub „GoBeaty Studios” teraz w Warszawie

Obecnie eksperci z branży kosmetycznej mają szansę podkreślić swoją samodzielność, wynajmując własny gabinet czy miejsce w komfortowym, nowatorskim hubie, gdzie najemca ma nieprzerwany dostęp do swego gabinetu lub miejsca. Pierwszy (lecz z pewnością nie ostatni) hub beauty od firmy „GoBeauty Studios” został otwarty w malowniczej dzielnicy Warszawy, w pobliżu stacji metra Księcia Janusza (5 minut pieszo). W okolicy znajdują się liczne kawiarnie, sklepy, jak również kilka parków, park wodny oraz duże centrum handlowe, co znaczy, że problemów z klientami nie będzie. Nowoczesny hub znajduje się na drugim piętrze budynku handlowego. Składa się z trzech osobnych gabinetów, a także trzech miejsc w pomieszczeniu wspólnym.

reklama

Dlaczego właśnie beauty eksperci chcą wynajmować gabinety w hubach? Dlatego że dzisiejsi profesjonaliści z branży kosmetycznej tak bardzo chcą prywatności i zachowywać osobiste granice. Dlatego że specjaliści wprost marzą świadczyć usługi klientom w komfortowych studiach, bo tu chodzi o ich reputację.

Salony „GoBeauty Studios” są szanowane i popularne wśród specjalistów i klientów sektora beauty na Ukrainie. Firma została założona w 2013 roku przez Julię i Marynę Ublinskykh. Dotychczas zostało otwarte dziesięć hubów w Kijowie, trzy w Zaporożu, a wkrótce otworzy się kolejny hub w Boryspolu (obwód kijowski). Firma przez cały czas się rozwija, i otwarcie hubu w Polsce – to kolejny krok tego rozwoju. Dlaczego firma wybrała właśnie Polskę? Dlatego że Polska jest największym sojusznikiem Ukrainy w dzisiejszej trudnej walce, i właśnie teraz budują się satysfakcjonujące relacje międzynarodowe i międzyludzkie.

reklama

Atutem „GoBeauty Studios” jest to, że wszystkie gabinety oraz pomieszczenie wspólne z wyznaczonymi miejscami są po świeżym remoncie, z naturalnym oświetleniem, wyposażone w niezbędne meble, umywalki oraz klimatyzację i spełniają wszelkie standardy oraz wymogi. Przyszli najemcy mogą rozpocząć pracę bezpośrednio po podpisaniu umowy. Będą mieć dostęp do własnego gabinetu 24/7, pracować kiedy chcą i z kim chcą.

Rozmiar osobnych gabinetów, a także miejsc dla kosmetyczek w warszawskim hubie wynosi:

reklama
  • Gabinet 1 – 10 m²
  • Gabinet 2 – 8 m²
  • Gabinet 3 – 6 m²
  • Miejsce dla fryzjera – 6 m²
  • Miejsce 2 dla fryzjera – 6 m²
  • Miejsce dla stylistki paznokci – 6 m²

Hub znajduje się przy ul. Górczewskiej 131/135/lok 105, 01-109 Warszawa

Kliknij, aby zarezerwować właściwy gabinet: https://gobeautystudios.com/ua/location/gorczewska

Hub „GoBeaty Studios” teraz w Warszawie Materiał partnera

Zadzwoń pod numer: +48 578 415 066 (język polski, ukraiński).

Istnieje również możliwość współpracy z firmą na zasadach partnerskich poprzez zakup franczyzy.

Oczekujemy na kosmetyczki z Polski i Ukrainy. Tworzymy prawdziwą społeczność beauty, promując rozwój przyjaźni i współpracy między krajami!

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia