fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Auto uderzyło w dwa samochody i wpadło do rowu. Kierowca zginął na miejscu

Wiadomości Auto uderzyło w dwa samochody i wpadło do rowu. Kierowca zginął na...

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego na drodze K-15 na trasie Lubawa – Ostróda. 21-letni mężczyzna kierujący oplem zginął na miejscu, po tym jak jego auto uderzyło w dwa kolejne samochody, po czym wpadło do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę, ok. godz. 14:00, na drodze krajowej nr 15 w okolicach miejscowości Byszwałd. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierowca opla z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym, a następnie z kolejnym jadącym z naprzeciwka ciężarowym renault, po czym zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia kierujący oplem, 21-letni mieszkaniec powiatu nowomiejskiego poniósł śmierć na miejscu. Droga w tym miejscu była przez pewien czas zablokowana. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x