7 C
Olsztyn
wtorek, 27 lutego, 2024
reklama

Zagadka kradzieży telefonu: policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

EłkZagadka kradzieży telefonu: policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Policja w Ełku prowadzi śledztwo w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego, do którego doszło w jednym z lokalnych sklepów. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem, został zarejestrowany przez sklepowe kamery monitoringu.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w maju 2023 roku. Mężczyzna, którego zdjęcia z monitoringu są teraz publikowane, może posiadać kluczowe informacje na temat zdarzenia. Jednakże, aby go zidentyfikować i przesłuchać, policja musi najpierw dowiedzieć się, kim jest.

Apel policji

Organy ścigania zwracają się do lokalnej społeczności z prośbą o identyfikację mężczyzny z monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę ze zdjęć, proszony jest o natychmiastowy kontakt z ełcką policją. Można to zrobić osobiście, telefonicznie pod numerami: 47 7355 200, 47 7355 159 lub drogą elektroniczną, kierując wiadomość na adres: dyzurny@elk.ol.policja.gov.pl

reklama

Policja podkreśla, że każda informacja może okazać się kluczowa w prowadzonym dochodzeniu. Apeluje więc o wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do identyfikacji i zatrzymania osoby podejrzanej o przywłaszczenie telefonu. Wszystkie zgłoszenia są traktowane anonimowo.

źródło: KPP Ełk

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia