5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Każda informacja może być kluczowa. Doszło do przestępstwa na osiedlu Podgrodzie

OlsztynKażda informacja może być kluczowa. Doszło do przestępstwa na osiedlu Podgrodzie

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości p-ko mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości widocznego na nagraniu mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie mienia. W zainteresowaniu sprawcy przestępstwa tym razem znalazła się warta blisko 2 tys. zł. szlifierka. Pomóż Policji w dotarciu do sprawcy przywłaszczenia mienia.

reklama

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie szlifierki, której właściciel wycenił wartość na kwotę niecałych 2 tys. zł. Do zaboru w celu przywłaszczenia urządzenia doszło w połowie lutego 2022 roku na terenie jednej z klatek schodowych bloku na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie.

*nagranie wideo

reklama

Zdarzenie zarejestrowały umieszczone na klatce schodowej kamery, dzięki czemu Policja ma możliwość opublikowania zapisów z kamer, które mogą przyczynić się do ustalenia osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Każda informacja może okazać się kluczowa w ustaleniu i dotarciu do sprawcy kradzieży. W razie rozpoznania widocznego na nagraniu mężczyzny należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 731 34 24 lub 47 731 3842 (policjant prowadzący czynności). Informacje możesz przekazać również drogą e-mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
17 maja 2022 11:42

Bydlo ze wsi kradnie…. wszystko , lacznie z klamkami z Aury….

Polecane
Ogłoszenia