14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Każda informacja może być kluczowa. Doszło do przestępstwa na osiedlu Podgrodzie

OlsztynKażda informacja może być kluczowa. Doszło do przestępstwa na osiedlu Podgrodzie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości p-ko mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości widocznego na nagraniu mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie mienia. W zainteresowaniu sprawcy przestępstwa tym razem znalazła się warta blisko 2 tys. zł. szlifierka. Pomóż Policji w dotarciu do sprawcy przywłaszczenia mienia.

reklama

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie szlifierki, której właściciel wycenił wartość na kwotę niecałych 2 tys. zł. Do zaboru w celu przywłaszczenia urządzenia doszło w połowie lutego 2022 roku na terenie jednej z klatek schodowych bloku na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie.

*nagranie wideo

reklama

Zdarzenie zarejestrowały umieszczone na klatce schodowej kamery, dzięki czemu Policja ma możliwość opublikowania zapisów z kamer, które mogą przyczynić się do ustalenia osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Każda informacja może okazać się kluczowa w ustaleniu i dotarciu do sprawcy kradzieży. W razie rozpoznania widocznego na nagraniu mężczyzny należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 731 34 24 lub 47 731 3842 (policjant prowadzący czynności). Informacje możesz przekazać również drogą e-mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

18-latek został zatrzymany za kradzież pieniędzy z kościelnych puszek. Przyznał się na co wydał datki

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×