3 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Policja schwytała 25-latka ściganego dwoma listami gończymi

KętrzynPolicja schwytała 25-latka ściganego dwoma listami gończymi

25-letni mieszkaniec gminy Barciany, od ponad roku ukrywający się przed organami ścigania, został zatrzymany przez lokalną policję. Na jego koncie były zarzuty oszustwa i posiadania narkotyków.

reklama

Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Te nakazy ścigania były związane z zarzutami oszustwa oraz posiadania narkotyków. Młody mieszkaniec gminy Barciany, unikając odpowiedzialności, ukrywał się przez ponad rok. Jego ucieczka przed sprawiedliwością skończyła się jednak w Kętrzynie.

Operacja zatrzymania

Policyjna operacja zatrzymania miała miejsce we wtorek 4 lipca 2023 roku, tuż po godzinie 8:00 na ulicy Powstańców Warszawy w Kętrzynie. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, po ustaleniu, że poszukiwany przebywa na terenie miasta, zdecydowali się na działanie. Chwilę później 25-letni mężczyzna był już w policyjnym radiowozie, a następnie trafił prosto do komendy.

reklama

Dalszy ciąg sprawy

Po zakończonym procesie sądowym 25-latek został skazany na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi, odpowiadając za swoje czyny. Teraz, zamiast ukrywać się przed prawem, 25-latek będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia