fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Poszukiwani listami gończymi złapani

OlsztynPoszukiwani listami gończymi złapani

Cztery osoby figurujące na policyjnej liście wpadły w ręce olsztyńskich funkcjonariuszy.  Poszukiwani byli kolejno za jazdę po pijanemu, nieopłacenie grzywny i restauracyjnego rachunku.

reklama
Policja ujęła poszukiwanych.

Pawła P. ( 37 l.) był poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do prawomocnego wyroku sądowego. Wpadł w ręce policji gdy pił w miejscu publicznym. Podobnie dał się „złapać” Wiesław P. (68 l.). Mężczyzna chciał uniknąć kary 6 dni pozbawienia wolności. Karę otrzymał za to, że nie zapłacił za zamówiony w restauracji posiłek.

Trzeci zatrzymany, Rafał Z. (38 l.), dwukrotnie został skazany za jazdę po pijanemu. Mężczyzna próbował uniknąć kary, ale nie udało się. Trafi teraz za kratki na rok i sześć miesięcy.

reklama
Pijany jak bela za kółkiem. Kierowca z 2,5 promilami alkoholu wjechał w bramę garażową

Do domu, a nie do celi, wróciła Ewelina P. (32 l.). Kobieta po zatrzymaniu, uregulowała swoje zobowiązania wobec wymiaru sprawiedliwości. Zapłaciła grzywnę, którą otrzymała po tym, jak: wyzywała, kopała i utrudniała przeprowadzenie funkcjonariuszom czynności służbowych.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Mrągowscy policjanci zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego na rozpoczęcie nowego roku szkolnego
Kolizja na drodze D51. Samochód ląduje w rowie, na miejscu interweniują służby