29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Poszukiwani listami gończymi złapani

OlsztynPoszukiwani listami gończymi złapani

Cztery osoby figurujące na policyjnej liście wpadły w ręce olsztyńskich funkcjonariuszy.  Poszukiwani byli kolejno za jazdę po pijanemu, nieopłacenie grzywny i restauracyjnego rachunku.

reklama
Policja ujęła poszukiwanych.

Pawła P. ( 37 l.) był poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do prawomocnego wyroku sądowego. Wpadł w ręce policji gdy pił w miejscu publicznym. Podobnie dał się „złapać” Wiesław P. (68 l.). Mężczyzna chciał uniknąć kary 6 dni pozbawienia wolności. Karę otrzymał za to, że nie zapłacił za zamówiony w restauracji posiłek.

Trzeci zatrzymany, Rafał Z. (38 l.), dwukrotnie został skazany za jazdę po pijanemu. Mężczyzna próbował uniknąć kary, ale nie udało się. Trafi teraz za kratki na rok i sześć miesięcy.

reklama

Do domu, a nie do celi, wróciła Ewelina P. (32 l.). Kobieta po zatrzymaniu, uregulowała swoje zobowiązania wobec wymiaru sprawiedliwości. Zapłaciła grzywnę, którą otrzymała po tym, jak: wyzywała, kopała i utrudniała przeprowadzenie funkcjonariuszom czynności służbowych.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane