4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

IX Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach

OlsztynIX Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach

Na niebie Warmii i Mazur znów będą miały miejsce spektakularne akrobacje. IX Rodzinny Piknik Lotniczy „Pod Niebem Kopernika” w Gryźlinach zaprasza w niedzielę, 9 lipca, wszystkich miłośników lotnictwa na niezapomniane pokazy. Z okazji Roku Mikołaja Kopernika, organizatorzy szykują wiele atrakcji.

reklama

Jedno z największych plenerowych wydarzeń regionu, które w poprzednim roku zgromadziło około 12 tysięcy widzów, ponownie otwiera swoje bramy. Impreza odbędzie się w godz. od 10:00 do 18:00. To doskonała okazja, by zarezerwować termin, zakupić bilet i przygotować się na emocje.

Zakup biletów i udogodnienia dla gości

Organizatorzy imprezy zapewniają, że każdy zakupiony bilet obejmuje wstęp do parku rozrywki oraz bezpłatne korzystanie z parkingu. Bilety można nabyć poprzez stronę https://tobilet.pl/ix-rodzinny-piknik-lotniczy-pod-niebem-kopernika.html. To doskonała okazja, by zapewnić sobie i swoim bliskim niezapomniane atrakcje, a także komfortowe warunki podczas imprezy. Zadbaj o to już dzisiaj i ciesz się w pełni IX Rodzinnym Piknikiem Lotniczym „Pod Niebem Kopernika” w Gryźlinach!

reklama

Akrobacje mistrzów

Bez wątpienia jednym z najmocniejszych punktów programu będą pokazy Jurgisa Kairysa, litewskiego mistrza świata w akrobacji lotniczej. Wśród gwiazd Pikniku znajdzie się również Artur Kielak, najlepszy polski pilot akrobacyjny, który zaprezentuje się w nowym samolocie Gamebird GB1.

Gwiazdy z Litwy i niesamowite akrobacje śmigłowcowe

W programie nie zabraknie także formacji akrobacyjnej Presidential Team ANBO z Litwy. Trzyosobowy skład na trzy samoloty Jak-50 to gwarancja pełnej synchronizacji i precyzji. Maria Muś, jedyna kobieta w Europie, która potrafi wykonywać figury akrobacyjne na śmigłowcu, zaprezentuje swoje umiejętności na Bolkow Bo 105.

reklama

Inne atrakcje lotnicze

Piknik będzie gościł również pokazy zabytkowego Harvarda z okresu II wojny światowej, mistrza świata w akrobacji szybowcowej kapitana Jerzego Makuli, a także pokaz belgijskiego śmigłowca ultralekkiego Dynali H3. Nie zabraknie również BushCat Demo Team z Bydgoszczy oraz dwóch czeskich Zlinów – Zlin 528F i Zlin 142.

Rozrywka na ziemi

Oprócz atrakcji powietrznych, organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji na ziemi. Wśród nich znajdą się pokaz wiatrakowców, pokaz spadochroniarzy, Park Rozrywki z dmuchańcami, strefa food trucków i gastro, a także strefa lokalnych browarów z Warmii i Mazur.

Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie, które przyciągnie nie tylko miłośników lotnictwa, ale również rodziny szukające weekendowej rozrywki. Zarezerwujcie już dzisiaj swoje bilety na IX Rodzinny Piknik Lotniczy „Pod Niebem Kopernika” w Gryźlinach!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
3 lipca 2023 22:08

Czy w końcu jest znany cały program imprezy? Szczegółowy? Na ich stronie nic konkretnego nie ma. To jakaś lipa, zawsze było wiadomo co, kto i kiedy wystąpi

Polecane
Ogłoszenia