fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Joanna Jędrzejczyk w bikini zdobywa Las Vegas i poznaje… Mela Gibsona

OlsztynJoanna Jędrzejczyk w bikini zdobywa Las Vegas i poznaje... Mela Gibsona

Joanna Jędrzejczyk, jedna z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych za granicą polskich gwiazd sportu, podbiła świat mediów społecznościowych po swoim przejściu na emeryturę. 35-letnia była zawodniczka MMA, znana ze swojego osiągnięcia jako pierwsza Polka walcząca w UFC i jej okresu panowania jako mistrzyni wadze słomkowej UFC w latach 2015-2017, kontynuuje swoją drogę do sukcesu poza sportem.

reklama

Zakończywszy karierę sportową w 2022 roku, aby skupić się na marzeniu o macierzyństwie i biznesie, Jędrzejczyk nadal jest silnie obecna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z fanami swoimi codziennymi poczynaniami, włączając zdjęcia ze swojego ekologicznego domu na Mazurach. Co więcej, emerytowana gwiazda MMA nie kryje swojej miłości do podróżowania, chętnie dzieląc się ze swoimi obserwatorami kolejnymi wyprawami za granicę.

W Olsztynie ustanowiono nowy rekord Polski!

reklama

Podróż do słonecznego Las Vegas

Ostatnio, Jędrzejczyk poinformowała swoich obserwatorów, że wyrusza za ocean, do słonecznego Las Vegas. Szykuje się na UFC International Fight Week, a jej pobyt zapowiada się na kilka intensywnych, ale przyjemnych dni w USA w towarzystwie rodziny. Co więcej, 35-latka w niedzielę podzieliła się zdjęciem wykonanym w Las Vegas, pokazując światu, jak relaksuje się podczas swojego pobytu w Stanach.

reklama

Na zdjęciu widać Jędrzejczyk, jak pozuje w bikini na tle hotelowego basenu, pokazując swoją wyćwiczoną sylwetkę. To zdjęcie wyraźnie pokazuje, że emerytowana zawodniczka MMA korzysta z wypoczynku – na zdjęciu na jej twarzy widoczny jest promienny uśmiech.

Zachwyceni fani i spotkanie z gwiazdą

Zdjęcie Jędrzejczyk spotkało się z entuzjastyczną reakcją jej fanów. Internauci otwarcie wyrażali swoje zachwyt nad wyglądem 35-latki i jej figurą, nazywając ją “boginią” i “najpiękniejszą mistrzynią UFC w historii”.

Podczas swojego pobytu w USA, Jędrzejczyk zaplanowała nie tylko udział w UFC International Fight Week, ale również zwiedzanie w towarzystwie bliskich. Jak zdradziła na swoim profilu w mediach społ

ecznościowych, miała już okazję podziwiać walkę Granta Dawsona, ale także spotkać się z międzynarodową gwiazdą – Melem Gibsonem. Jej wyjazd zdecydowanie zapowiada się na ekscytującą przygodę, z pewnością cieszącą jej licznych obserwatorów.

Narodowy Panel Badawczy – Twoja opinia ma znaczenie

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
3 lipca 2023 14:49

Jak każda musi się rozebrać aby zaistnieć

Ols
4 lipca 2023 07:55

bardzo “ładne” silikony

Polecane
Ogłoszenia

Zawodnicy olsztyńskiego klubu w Mistrzostwach Świata w żeglarstwie

Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji