20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Joanna Jędrzejczyk w bikini zdobywa Las Vegas i poznaje… Mela Gibsona

OlsztynJoanna Jędrzejczyk w bikini zdobywa Las Vegas i poznaje... Mela Gibsona

Joanna Jędrzejczyk, jedna z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych za granicą polskich gwiazd sportu, podbiła świat mediów społecznościowych po swoim przejściu na emeryturę. 35-letnia była zawodniczka MMA, znana ze swojego osiągnięcia jako pierwsza Polka walcząca w UFC i jej okresu panowania jako mistrzyni wadze słomkowej UFC w latach 2015-2017, kontynuuje swoją drogę do sukcesu poza sportem.

reklama

Zakończywszy karierę sportową w 2022 roku, aby skupić się na marzeniu o macierzyństwie i biznesie, Jędrzejczyk nadal jest silnie obecna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z fanami swoimi codziennymi poczynaniami, włączając zdjęcia ze swojego ekologicznego domu na Mazurach. Co więcej, emerytowana gwiazda MMA nie kryje swojej miłości do podróżowania, chętnie dzieląc się ze swoimi obserwatorami kolejnymi wyprawami za granicę.

reklama

Podróż do słonecznego Las Vegas

Ostatnio, Jędrzejczyk poinformowała swoich obserwatorów, że wyrusza za ocean, do słonecznego Las Vegas. Szykuje się na UFC International Fight Week, a jej pobyt zapowiada się na kilka intensywnych, ale przyjemnych dni w USA w towarzystwie rodziny. Co więcej, 35-latka w niedzielę podzieliła się zdjęciem wykonanym w Las Vegas, pokazując światu, jak relaksuje się podczas swojego pobytu w Stanach.

Na zdjęciu widać Jędrzejczyk, jak pozuje w bikini na tle hotelowego basenu, pokazując swoją wyćwiczoną sylwetkę. To zdjęcie wyraźnie pokazuje, że emerytowana zawodniczka MMA korzysta z wypoczynku – na zdjęciu na jej twarzy widoczny jest promienny uśmiech.

reklama

Zachwyceni fani i spotkanie z gwiazdą

Zdjęcie Jędrzejczyk spotkało się z entuzjastyczną reakcją jej fanów. Internauci otwarcie wyrażali swoje zachwyt nad wyglądem 35-latki i jej figurą, nazywając ją “boginią” i “najpiękniejszą mistrzynią UFC w historii”.

Podczas swojego pobytu w USA, Jędrzejczyk zaplanowała nie tylko udział w UFC International Fight Week, ale również zwiedzanie w towarzystwie bliskich. Jak zdradziła na swoim profilu w mediach społ

ecznościowych, miała już okazję podziwiać walkę Granta Dawsona, ale także spotkać się z międzynarodową gwiazdą – Melem Gibsonem. Jej wyjazd zdecydowanie zapowiada się na ekscytującą przygodę, z pewnością cieszącą jej licznych obserwatorów.

Narodowy Panel Badawczy – Twoja opinia ma znaczenie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
3 lipca 2023 14:49

Jak każda musi się rozebrać aby zaistnieć

Ols
4 lipca 2023 07:55

bardzo “ładne” silikony

Polecane
Ogłoszenia