fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Samochód osobowy potrącił pod Olsztynem 75-letnią rowerzystkę

OlsztynSamochód osobowy potrącił pod Olsztynem 75-letnią rowerzystkę

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze prowadzącej z Olsztynka do Królikowa. Samochód osobowy potrącił 75-letnią rowerzystkę. Przytomną kobietę z urazem głowy zabrało pogotowie.

reklama

Nadmierna prędkość, słaba widoczność, niezachowanie należytej ostrożności – na chwilę obecną trudno stwierdzić co było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło niedaleko miejscowości Królikowo pod Olsztynkiem. Jak wstępnie ustalono, kierowca opla potrącił jadąca w tym samym kierunku rowerzystkę. Mężczyzna twierdzi, że wjechał w kobietę ponieważ chciał uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka innym pojazdem. Czy faktycznie tak było, będą ustalać policjanci.
75-letnia rowerzystka została zabrana z urazem głowy do szpitala w Olsztynie. W miejscowości Królikowo ruch odbywa się jednym pasem ruchu.

potracenie-rowerzysty-2

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ewa Skowrońska
25 października 2016 10:50

a od czego są hamulce i mózg?

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji