6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024

Hip-Hop Festiwal Mrągowo – muzyczne święto nad Jeziorem Czos

Czy czujesz rytm pulsujący w Twoich żyłach? Czy jesteś gotowy na najgorętszy muzyczny festiwal tego lata? Właśnie teraz, w malowniczym Mrągowie, mamy coś wyjątkowego dla każdego fana hip-hopu. W dniach od 23 do 25 czerwca, Mrągowo zaprasza na swoją premierę Hip-Hop Festiwalu, na którym wystąpi prawie 30 artystów reprezentujących różne style i podgatunki tego niezwykle zróżnicowanego gatunku.

Pierwszy dzień festiwalu, piątek, będzie dniem w pełni otwartym dla wszystkich. Centrum miasta ożyje dzięki imponującej bitwie i konkursom beatboxu, freestyle’u i debiutów. Wszystko to będzie miało miejsce na amfiteatrze przy Placu Unii Europejskiej od godziny 15. W trosce o dobre humory naszych gości, komik Tomek Kołecki zaprezentuje swój program stand-up przed głównymi koncertami. Na scenie pojawią się także utalentowane supporty, takie jak Maggy Moroz, Destylat, Anioł x Dymek x Zimek oraz Rudxbwooy, którzy rozgrzeją publiczność przed nadejściem głównych gwiazd – Opała i Polskiej Wersji. Tego dnia odbędą się również warsztaty graffiti, które pozwolą uczestnikom na twórcze wyrażanie siebie.

W sobotę i niedzielę festiwal przeniesie się do znanego i uwielbianego przez publiczność amfiteatru nad Jeziorem Czos. Scena ta zasłynęła ze swojej niesamowitej akustyki i atmosfery, co sprawia, że każdy koncert staje się niezapomnianym doświadczeniem. Na scenie zobaczycie takie gwiazdy jak Gibbs, Hemp Gru, Reto, Kali, Kizo, Szpaku, Malik Montana, Peja, Zbuku, Paluch, Słoń, Avi, Sarius, Young Igi, Kabe, Miszel, Dziarma, Wac Toja, Kubańczyk, Baba Hassan (Oska030 x Pusher x Gracek x Omerta075) oraz Alberto.

Festiwal poprowadzą wyjątkowi prowadzący: Arkadiusz Pan Pawłowski, Bilguun Ariunbaatar i CHZM, a za oprawę muzyczną odpowiada DJ BRD. Całość wydarzenia jest zaprojektowana tak, aby dostarczyć uczestnikom niezapomniane wrażenia i sprawić, że poczują się jak część żywej i pulsującej kultury hip-hopowej.

Hip-Hop Festiwal Mrągowo to nie tylko festiwal, to trzydniowa eksplozja muzyki, sztuki i kultury. To

święto dla wszystkich tych, którzy kochają hip-hop i chcą świętować jego różnorodność. Zatem bądź częścią tej niezwykłej muzycznej podróży. Zapewniamy, że to będzie wydarzenie, o którym będziesz mówił przez całe lato, a może nawet dłużej. Widzimy się w Mrągowie!

Bilety (karnety dwudniowe i bilety jednodniowe) możecie nabyć poniżej:

Karnety dwudniowe

Bilety jednodniowe (25 czerwca, niedziela):