25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Dresiarz wyszedł bardzo zadowolony z szatni w Galerii Warmińskiej

OlsztynDresiarz wyszedł bardzo zadowolony z szatni w Galerii Warmińskiej

Policja z Olsztyna bada sprawę niedawnych kradzieży ubrań, których wartość wynosi ponad 2000 złotych. Funkcjonariusze z olsztyńskiego wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu apelują do społeczności o pomoc w identyfikacji osoby widocznej na zarejestrowanych przez monitoring nagraniach.

reklama

Szereg kradzieży na terenie Olsztyna

Zdarzenia, które są przedmiotem śledztwa, miały miejsce 3 i 5 grudnia 2022 roku w różnych sklepach na terenie Olsztyna. Skala strat, które wynikły z tych incydentów, została oszacowana na kwotę przekraczającą 2000 złotych. W ramach prowadzonych czynności, funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu.

*materiał wideo

reklama

Policja publikuje nagrania

Na nagraniach monitoringu widoczny jest mężczyzna, który może mieć związek z przestępstwami. Policja w Olsztynie zwraca się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny.

Z policją można skontaktować się telefonicznie pod numerami: 47 73 133 71, 47 73 138 32, 47 73 134 24, bądź drogą mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wiola
7 czerwca 2023 10:02

Styl ubioru wskazuję na 🇺🇦

Polecane