21 C
Olsztyn
piątek, 17 maja, 2024
reklama

Droga stała się miejscem tragedii. Śmiertelny wypadek pod Barczewem

OlsztynDroga stała się miejscem tragedii. Śmiertelny wypadek pod Barczewem

Smutne wiadomości napłynęły z trasy Barczewo-Mokiny. Tragiczny wypadek samochodowy miał miejsce dziś (23.05.2023) około godziny 16, kiedy to osobowy nissan niespodziewanie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pomimo natychmiastowej reakcji i przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, kierujący pojazdem mężczyzna zmarł.

reklama

Na miejscu zdarzenia pracował zespół ratowniczy, który próbował uratować życie poszkodowanego. Pomimo wysiłków, mężczyzna nie odzyskał przytomności.

Ruch na trasie Barczewo-Mokiny jest obecnie zablokowany. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu, aby wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku. Ustalanie faktów i analiza dowodów z miejsca zdarzenia mogą zająć kilka godzin.

reklama

Nieznane są jeszcze przyczyny, dla których kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem. Wszelkie okoliczności wypadku są obecnie przedmiotem intensywnego śledztwa.

Przypominamy, że każdy kierowca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność na drodze, zwłaszcza na odcinkach z ograniczoną widocznością lub wymagających szczególnej uwagi. Tym razem, niestety, droga stała się miejscem tragedii.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia