18 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nagły pożar sportowego auta na S7

OstródaNagły pożar sportowego auta na S7

14 maja 2023 roku, w godzinach przedpołudniowych, doszło do poważnego zdarzenia na drodze ekspresowej S7 pomiędzy Miłomłynem a Ostródą. Pożar samochodu osobowego – audi, wywołał wielką akcję ratunkową, w której udział wzięły siły OSP Miłomłyn, PSP Ostróda oraz policja.

reklama

Około godziny 10:00 rano, w pobliżu miejscowości Piławki na trasie S7, kierowcy dostrzegli płonące audi. Dym i płomienie wydobywające się z pojazdu zwróciły uwagę przechodniów, którzy natychmiast zawiadomili odpowiednie służby.

reklama

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowano zastępy straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłomłynie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. Szybka reakcja służb pozwoliła na opanowanie sytuacji i ugaszenie płomieni.

Na szczęście podróżującym w samochodzie udało się bezpiecznie opuścić płonący pojazd. Brak jest informacji o poszkodowanych.

reklama
Tajemnicza śmierć przy Plaży Miejskiej. Nowe informacje ws. spalonych zwłok

W wyniku zdarzenia ruch na drodze ekspresowej S7 na odcinku między Miłomłynem a Ostródą został znacznie utrudniony. Policja zdecydowała o wprowadzeniu ruchu wahadłowego, co spowodowało duże utrudnienia dla kierowców.

Przyczyny pożaru są na razie nieznane. Policja oraz straż pożarna prowadzą śledztwo w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ewa
15 maja 2023 15:05

Chcę zobaczyć tych przechodniów na esce.

jojtek
15 maja 2023 09:49

jednego szrota mniej

Popularne
Ogłoszenia

Sześcioosobowa rodzina, w tym 90-letnia kobieta, bez dachu nad głową po pożarze

Odkryto zwęglone ciało za galerią handlową