14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Nagły pożar sportowego auta na S7

OstródaNagły pożar sportowego auta na S7

14 maja 2023 roku, w godzinach przedpołudniowych, doszło do poważnego zdarzenia na drodze ekspresowej S7 pomiędzy Miłomłynem a Ostródą. Pożar samochodu osobowego – audi, wywołał wielką akcję ratunkową, w której udział wzięły siły OSP Miłomłyn, PSP Ostróda oraz policja.

reklama

Około godziny 10:00 rano, w pobliżu miejscowości Piławki na trasie S7, kierowcy dostrzegli płonące audi. Dym i płomienie wydobywające się z pojazdu zwróciły uwagę przechodniów, którzy natychmiast zawiadomili odpowiednie służby.

reklama

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowano zastępy straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłomłynie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. Szybka reakcja służb pozwoliła na opanowanie sytuacji i ugaszenie płomieni.

Na szczęście podróżującym w samochodzie udało się bezpiecznie opuścić płonący pojazd. Brak jest informacji o poszkodowanych.

W wyniku zdarzenia ruch na drodze ekspresowej S7 na odcinku między Miłomłynem a Ostródą został znacznie utrudniony. Policja zdecydowała o wprowadzeniu ruchu wahadłowego, co spowodowało duże utrudnienia dla kierowców.

reklama

Przyczyny pożaru są na razie nieznane. Policja oraz straż pożarna prowadzą śledztwo w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ewa
15 maja 2023 15:05

Chcę zobaczyć tych przechodniów na esce.

jojtek
15 maja 2023 09:49

jednego szrota mniej

Polecane
Ogłoszenia