27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Zmarł rzecznik MPK. Był znanym dziennikarzem w Olsztynie

OlsztynZmarł rzecznik MPK. Był znanym dziennikarzem w Olsztynie

Olsztyn żegna dziś Cezarego Stankiewicza, wybitnego dziennikarza prasowego i radiowego, który zmarł niespodziewanie po walce z problemami zdrowotnymi. Wieloletni olsztyński dziennikarz przez lata pracował w takich mediach, jak Gazeta Olsztyńska, Gazeta Wyborcza Olsztyn czy Radio ZET. Ostatnie lata swojej kariery zawodowej spędził jako rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie.

reklama

Cezary Stankiewicz był szanowanym i rozpoznawalnym w olsztyńskim środowisku dziennikarzem, znanym z profesjonalizmu i zaangażowania. Współpracował również z Radiem WaMa. Jako jeden z nielicznych przedstawicieli polskich mediów, miał okazję relacjonować krwawe wydarzenia z Egiptu na początku lutego 2011 roku. Jego artykuły poruszały ważne tematy lokalne i międzynarodowe, a jego głos w radiu był chętnie słuchany przez olsztyńską publiczność.

W ostatnich latach swojej kariery Cezary Stankiewicz pełnił funkcję rzecznika prasowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. Na tym stanowisku nadal pracował na rzecz lokalnej społeczności, dbając o transparentność i rzetelność informacji dotyczących komunikacji miejskiej.

reklama

Koleżanki i koledzy, którzy przez lata spotykali Cezarego w redakcjach różnych mediów, wspominają go jako zdolnego reportera, oddanego kolegę i doskonałego partnera do rozmów. Zawsze chętnie dzielił się swoimi pasjami, w tym miłością do podróży i wędkarstwa.

Śmierć Cezarego Stankiewicza jest ogromną stratą dla olsztyńskiego środowiska dziennikarskiego, które straciło jednego ze swoich najbardziej doświadczonych i szanowanych przedstawicieli. Jego wkład w rozwój lokalnych mediów, pasja i zaangażowanie zostaną na zawsze zapamiętane przez tych, którzy mieli okazję z nim współpracować.

Zmarł rzecznik MPK. Był znanym dziennikarzem w Olsztynie media Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
fot. Radio Olsztyn
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tak
10 maja 2023 03:28

szczegolnie szanowany za to, ze robil u szechtera

777
9 maja 2023 16:23

Oczywiście szpryca nie miała na to wpływu.

Polecane