25 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Targi „Olsztyn w stylu Vintage” na Lotnisku Dajtki

OlsztynTargi „Olsztyn w stylu Vintage” na Lotnisku Dajtki

Odkryj niezwykły świat przeszłości na Warmii i Mazurach. W Olsztynie odbędzie się druga edycja wydarzenia „Olsztyn w stylu Vintage”.

reklama

Targi na lotnisku

Już w niedzielę 14 maja na Lotnisku Dajtki odbędą się targi „Olsztyn w stylu Vintage”. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Będzie można podziwiać odzież, biżuterię, dodatki, winyle, klasyczne samochody, a organizatorzy zapowiadają również wiele innych atrakcji. Tak jak podczas pierwszej edycji, targi będą łączyły w sobie również elementy rękodzieła.

W duchu zero waste

Targi „Olsztyn w stylu Vintage” będą organizowane z myślą o idei „zerowaste”. Celem jest promowanie ochrony przedmiotów przed marnotrawstwem oraz przywracanie im dawnego blasku. Każdy odwiedzający będzie mógł się przekonać, jak stworzyć „coś” z „niczego” i jak stare rzeczy mogą zyskać nowe życie. Przeszłość jest fascynująca.

reklama
Młoda projektantka z Dźwierzut ubrała Chajzera w... jajo

Informacje dla wystawców

Targi będą otwarte dla zwiedzających od 10 do 18. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Aby zostać wystawcą, wystarczy napisać wiadomość prywatną do Kreatora Wizerunku Adrianna Surowik lub wysłać e-mail na adres olsztynwstyluvintage@gmail.com. Organizatorzy zapraszają wszystkich twórców, rękodzielników oraz miłośników stylu vintage, którzy używają materiałów wtórnych lub tworzą przedmioty nawiązujące do przeszłości. Szczególnie mile widziane są osoby prowadzące własne marki w stylu vintage. W zgłoszeniu trzeba zamieścić krótki opis działalności, a w tytule podać imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz wielkość planowanego stoiska.

źródło: Olsztyn w stylu Vintage

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Młoda projektantka z Dźwierzut ubrała Chajzera w... jajo

Młoda projektantka z Dźwierzut ubrała Chajzera w... jajo