4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Po zderzeniu autobusu z radiowozem trzy osoby, w tym dwoje policjantów, trafiły do szpitala

BartoszycePo zderzeniu autobusu z radiowozem trzy osoby, w tym dwoje policjantów, trafiły...

W czwartek w Bartoszycach doszło do poważnej kolizji pomiędzy autobusem miejskim a radiowozem policji. Jak poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, Grzegorz Różański, w wyniku zdarzenia trzy osoby, w tym dwoje policjantów, zostały przewiezione do szpitala.

reklama

Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Mrongowisza, w obszarze osiedla domków jednorodzinnych. Autobus, którym podróżowało łącznie 14 osób, włączając kierowcę, zderzył się z radiowozem z dwoma funkcjonariuszami na pokładzie.

Wskutek zdarzenia, obaj policjanci oraz jeden z pasażerów autobusu zostali przewiezieni do szpitala. Na chwilę obecną stan ich zdrowia nie jest znany.

reklama

Aspirant sztabowy Wojciech Szerejko z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach potwierdził, że prowadzone są czynności na miejscu zdarzenia. “Czynności są prowadzone na miejscu pod nadzorem prokuratora” – powiedział asp. sztab. Szerejko.

Więcej szczegółów na temat okoliczności zdarzenia jest wciąż nieznanych, a śledztwo w sprawie wypadku jest w toku. Wszystkie dostępne służby ratunkowe i śledcze pracują intensywnie, aby wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Czytek
28 kwietnia 2023 08:13

Brakuje tez informacji o mandatach. Komu dali?

Falisty
27 kwietnia 2023 13:08

Komu zabrali prawo jazdy? Zawsze zabierają w takiej sytuacji.

Polecane
Ogłoszenia