15 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Nagrody dla przyjaznych przedsiębiorcom urzędów skarbowych

WiadomościNagrody dla przyjaznych przedsiębiorcom urzędów skarbowych

Urzędy skarbowe z Działdowa, Nidzicy i Elbląga zostały uznane przez warmińsko-mazurską lożę Business Centre Club za “przyjazne przedsiębiorcom”. Organizacja przyznaje coroczne wyróżnienia jako wyraz uznania ze strony przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych. W rankingu uczestniczą przedsiębiorcy, którzy wypełniają ankiety stanowiące podstawę wyróżnienia.

reklama

Lider w województwie

W konkursie zorganizowanym w województwie warmińsko-mazurskim, pierwsze miejsce zdobył Urząd Skarbowy w Działdowie. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez ten urząd dla przedsiębiorców.

Agnieszka Mulkityn-Meredyk, naczelnik Urzędu Skarbowego w Działdowie, wyraziła swoje uznanie dla profesjonalizmu swojej kadry. Podkreśliła, że zespół urzędu składa się z prawdziwych specjalistów, którzy pomogli wielu przedsiębiorcom w różnych sytuacjach. Mulkityn-Meredyk zaznaczyła, że dzięki takiej kompetencji i zaangażowaniu niejedna działalność została uratowana przed problemami finansowymi czy administracyjnymi.

reklama

Wyróżnienie zdobyte przez Urząd Skarbowy w Działdowie pokazuje, jak ważne jest tworzenie przyjaznych przedsiębiorcom instytucji, które są w stanie pomóc w rozwoju biznesu. Działania takie jak profesjonalne doradztwo, szybka obsługa czy udzielanie wsparcia w trudnych momentach mają ogromne znaczenie dla przedsiębiorców, którzy mogą dzięki temu skoncentrować się na rozwijaniu swojej działalności gospodarczej.

Wskazówki na przyszłość

Jan Zdziarstek, kanclerz lokalnej loży Business Centre Club, podkreślił, że ankiety wypełniane przez przedsiębiorców są bardzo obszerne i zawierają wskazówki dla fiskusa dotyczące tego, co należy poprawić. Mariusz Pawłowski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, zauważył, że relacje urzędnik-przedsiębiorca są kluczowe, a dla urzędników najważniejsza jest informacja o tym, jak są postrzegani przez przedsiębiorców.

Zdaniem wojewody Artura Chojeckiego, państwo powinno być nastawione na działanie dla przedsiębiorców i likwidowanie barier.

reklama

źródło: Radio Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
qwerty
1 maja 2023 07:36

Urząd Skarbowy nigdy z założenia nie jest przyjazny przedsiębiorcom.

Omg
28 kwietnia 2023 16:28

Mozdzon juz sie nie kryje gdzie sobie koryto planuje urządzic na najblizszych kilka lat nicnierobienia. Mam nadzieje ze ludzie pamietaja jak jego koles papkin doi wszystkich od kilku kadencji i nie wybiora kolejnego sportowca do sejmu

Polecane
Ogłoszenia