25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Charytatywna Gala Złote Anioły 2023 w Hotelu Krasickim zakończona sukcesem

Lidzbark WarmińskiCharytatywna Gala Złote Anioły 2023 w Hotelu Krasickim zakończona sukcesem

W piątek 25 marca br., w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim odbyła się Charytatywna Gala “Złote Anioły 2023 r”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację Miss Elite & Elite Business Club Monaco Prezes Violettę Geyer, a poprowadziła je znana dziennikarka telewizyjna Agata Solarska. Honorowy patronat nad galą objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Gustaw Marek Brzezin oraz Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski.

reklama

Gala miała na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci Caritas w Olsztynie. W trakcie aukcji dyrektor ks. Paweł Zięba reprezentował hospicjum. Dzięki hojności gości udało się zebrać kwotę 30 tys. złotych na dofinansowanie respiratora.

Charytatywna Gala Złote Anioły 2023 w Hotelu Krasickim zakończona sukcesem pomoc Lidzbark Warmiński, Wiadomości

Podczas gali w Hotelu Krasickich poraz pierwszy odbyły się, Targi Sztuki & Luksusu zorganizowane przez Elite Business Club Monaco.
Podczas wieczoru można było podziwiać pracę wielu znanych artystów.Targi odbyły się pod kuratorium DiamondsCraft NFT Samanta Belling oraz Helisa Foundation Katarzyna Korus .
Artystyczna Fundacja Helisa Foundation specjalizuje się szczególnie w nowych mediach artystycznego wyrazu, dlatego także podczas galowego wieczoru prezentowane były obrazy wraz z użyciem nowych mediów (animacji, mappingu). Jest to nowatorski pomysł prezentowania sztuki, która “ożywa” na oczach widza, zapewniając niecodzienne emocje obserwatorom. Podczas wejścia na Galę po czerwonym dywanie do zabytkowego wnętrza Hotelu Krasicki  goście mieli okazję oglądać mapping na samochodzie marki Mercedes EQS [Auto Idea Mercedes-Benz Olsztyn Partner Wydarzenia ], który został przygotowany przez jednego z Artystów Helisa Foundation.

reklama

Podczas aukcji wystawione zostały obrazy znanych artystów. Wśród nich był portret Ignacego Krasickiego, ostatniego Biskupa Warmińskiego, który został namalowany specjalnie na tę okazję przez znanego artystę Janusza Orzechowskiego. Portret wylicytował Pan Dariusz Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team za kwotę 14 tys. złotych. Kolejny obraz został wylicytowany przez Macieja Bakesa za kwotę 10 tys. złotych.

W trakcie gali, obok aukcji charytatywnej, odbyły się Wybory Miss & Mister Elite Poland 2023r. Tytuł Miss Elite 2023 zdobyła mieszkanka Koszalina Aleksandra Januszewska, I vice Miss Natalia Barańska, II vice Miss Marta Lesiv z Lwowa, Miss Gracji i Elegancji Małgorzata Kossendaj reprezentantka Warmi i Mazur a Miss Publiczności została Ksenia Piec z Częstochowy. Tytuł Mister Elite 2023r zdobył Piotr Wiejcki z Żyrardowa. I vice Mister Elite Bartosz Baranik z Grudziądza, II vice Mister Michał Waszczyk a Mister Publiczności 2023 r został Adam Bielewicz z Warszawy. Gwiazdami wieczoru byli wokalista Zenon Martyniuk, wspaniała skrzypaczka YLO Ilona Perz-Golka oraz Aleksandra Januszewska. Partnerem głównym gali był Karol Sawerski – Savre Invest Group.

Elite Business Klub Monaco to organizacja wspierająca biznes, tworząca możliwości rozwoju jej członków, wzajemnego wspierania i poznawania się. Jest dużo powodów, dla których ludzie do niej należący osiągają sukcesy: są pomysłowi, twórczy, oryginalni, chodzą własnymi ścieżkami, uparci w dążeniu do celu. Dają przykład, że wiara w siebie i to co się robi czyni cuda. Te cuda jednak nie są dziełem przypadku. Stworzone zostały w ich sercach i umysłach a zrealizowane ciężką pracą, pokonywaniem przeciwności i znajdowaniem rozwiązań tam, gdzie nikt inny nie potrafił.

reklama

Bardzo ważną spośród wielu idei łączących członków Elite Business Klub Monaco jest pomoc potrzebującym. Kolejnym więc pomysłem Pani Violetty Geyer jest fundacja Miss Elite. Fundacja ma na swoim koncie wiele działań charytatywnych m.in. Gala Bursztyny Biznesu 2022 w Hotelu Quadrille Relais & Chateau w Gdyni, która wsparła Hospicjum Bursztynowa Przystań. Ambasadorkami Fundacji są finalistki konkursów piękności „Przez piękno ku dobroci”. Konkursy Miss i Mister Elite Poland zostały stworzone aby uczestnicy, wdziękiem i osobowością, mogli rywalizować na wybiegu i współpracować włączając się w charytatywną działalność Klubu.

Fundacja Miss Elite to organizacja non-profit, której celem jest niesienie pomocy kobietom w potrzebie w myśl hasła “Przez Piękno Ku Dobroci”. Fundacja skupia wokół siebie przedstawicielki konkursów piękności Miss Elite, które poprzez swój wizerunek i doświadczenie, działają na rzecz fundacji. Jej prezesem i założycielką jest pani Violetta Geyer, założycielka Elite Business Club Monaco. Fundacja skupia swoje działania głównie na pomocy kobietom, które doświadczyły traum związanych z chorobami i trudnymi sytuacjami osobistymi i rodzinami. Pomoc ta ma na celu nie tylko doraźną pomoc finansową, ale również podbudowanie psychiczne kobiet poprzez podniesienie ich samooceny i poczucia własnej wartości. Bardzo często związana jest ze zmianą wyglądu, podejścia do własnej osoby, stworzeniem a czasem odbudowaniem własnego wizerunku, zwiększające chęć aktywnego życia.

Fundacja Miss Elite już teraz może pochwalić się kilkoma znaczącymi akcjami charytatywnymi, takimi jak zbiórka funduszy na rzecz chorego na nowotwór 4-letniego chłopca podczas największego turnieju golfa WAGC Binowo Park, zbiórkę na rzecz mieszkańca Międzyzdrojów z udziałem Finalistek Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 roku podczas Letniego Festiwalu Piękna w Międzyzdrojach.  Wyjątkowym wydarzeniem była Gala Charytatywna na rzecz Hospicjum Dziecięcego Gdynia Bursztynowa Przystań w Gdyni, która odbyła się 15 lip 2022r lipca w Hotel Quadrille Relais & Châteaux Gdynia Orłowo. Ostatnim wielkim wydarzeniem, nie tak dawnym bo z dnia 25 marca 2023, była Gala Złote Anioły, która odbyła się w Hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmińskim na rzecz Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci Caritas w Olsztynie. Udało się zebrać 30 tyś zł na część respiratora dla Hospicjum.

Kolejna naszą najbliższą realizacją jest Gala Charytatywna – Great Gatsby Gala – „Bursztyny Biznesu 2023r „ na rzecz Hospicjum Dziecięcego w Gdyni „Bursztynowa Przystań”

Zapraszamy do wspierania działań Fundacji Miss Elite, bo zawsze jest dobry czas, by zacząć pomagać innym.

fot.Kris Media Studio 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pawel
21 kwietnia 2023 10:04

Kwota nie adekwatna do kosztów takiego spotkania.
30tyś zebrane a koszt 200tyś żenada

Zygfrtd
20 kwietnia 2023 21:57

No takie wszytsko ąą ęę żeby snobki się wychulały i żeby lepiej poczuły i coś tam kasy zostawiły , ale że cel szczytny , Szacun !!!!

Polecane