0
3 C
Olsztyn
piątek, 5 grudnia, 2025
reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Wielkie otwarcie Max Burgers w Olsztynie!

OlsztynWielkie otwarcie Max Burgers w Olsztynie!

Olsztyn szykuje się na gastronomiczną rewolucję – szwedzka sieć Max Premium Burgers wkrótce otworzy swoją pierwszą restaurację w województwie warmińsko-mazurskim. Obecnie firma posiada 20 lokali w Polsce, a kolejne planowane są w 2023 roku, w tym także w Łodzi oraz właśnie w Olsztynie. Nowa restauracja będzie usytuowana przy al. Sikorskiego, obok supermarketu Auchan.

reklama

Rodzinne korzenie MAX Premium Burgers

Założona w 1968 roku przez Curta Bergforsa i Brittę Fredriksson, sieć Max Premium Burgers liczy obecnie ponad 150 restauracji w Szwecji i 183 na całym świecie. Wciąż pozostaje to jednak biznes rodzinny – obecnym prezesem Max Premium Burgers jest Richard Bergfors, natomiast wiceprezesem jego brat Christoffer Bergfors, synowie założyciela sieci.

Smakowite menu MAX Burgers

Max Burgers słynie przede wszystkim z burgerów w kilku wariantach smakowych, m.in. z wołowiną, kurczakiem, roślinnym Plant Beef czy serem Halloumi. W menu nie brakuje także sałatek, shake’ów, frytek w wersji solo lub z dodatkami i słodkości. Wyjątkową pozycją w menu MAX jest burger Chili BBQ Bearnaise z sosem berneńskim, który jest przysmakiem Szwedów i cieszy się w Szwecji ogromną popularnością.

reklama

Personalizacja i ekologia w Max Premium Burgers

Goście restauracji Max Burgers mogą personalizować swoje zamówienie, np. zamieniając klasyczną bułkę na bezglutenową lub liść sałaty czy zastępując sos majonezem bez jajecznym. Sieć nie zapomina także o tych, którzy wolą alternatywne rozwiązania, oferując Zielone Menu z serem Halloumi lub roślinnym Plant Beef.

Firma szczyci się także promowaniem skandynawskich wartości, takich jak ekologia. Oblicza całkowity ślad węglowy swoich produktów, równoważy emisję poprzez sadzenie drzew w Afryce i umożliwia gościom wybór burgera, podając wartość emisji CO2 przy każdej pozycji w menu.

Wielkie otwarcie Max Burgers 12 kwietnia

Kolejna restauracja MAX Premium Burgers otworzy się w Olsztynie przy al. Generała Władysława Sikorskiego 2G. Wielkie otwarcie zaplanowane jest na 12 kwietnia o godz. 10. Olsztyn będzie 23. miejscem na mapie naszego kraju, do którego zawita MAX Premium Burgers.

Pierwsze burgery będą serwowane już od godziny 10:00, a na pierwszych 50 gości czekać będą karty podarunkowe, które będą mogli wykorzystać podczas kolejnych wizyt. Olsztyn będzie 23. miejscem na mapie naszego kraju, do którego zawita sieć. W marcu 2023 r. został otwarty MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim, a do startu szykuje się MAX w Łodzi. W 2022 r. sieć MAX Premium Burgers świętowała 5 lat działalności w Polsce.

Richard Bergfors, współwłaściciel MAX Premium Burgers, powiedział horecatrends.pl, że w tym roku firma planuje otworzyć w Polsce cztery restauracje. „A za rok mamy nadzieję na jeszcze więcej lokali: sześć, może siedem, jeszcze nie wiadomo” – dodał.

Ekspansja MAX Premium Burgers w Polsce

„Nasz cel to nowe restauracje w całej Polsce, ale na razie koncentrujemy się na dużych miastach. Przede wszystkim na Warszawie i okolicach (aglomeracji warszawskiej), gdzie mamy już siedem lokali i na Trójmieście, gdzie są trzy. W chwili obecnej działają już cztery nasze lokale na Śląsku, mamy też restauracje w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Za chwilę planujemy również pierwsze otwarcie w Łodzi” – mówił horecatrends.pl Richard Bergfors.

Co właściciele MAX Premium Burgers, Richard Bergfors i Christoffer Bergfors, myślą o polskim rynku gastronomicznym? „Jest dość podobny do skandynawskiego, zwłaszcza w segmencie fast food i burgerów. To znaczy, mierzymy się z tym samym typem konkurencji. Prym wiedzie McDonald’s. Na wszystkich tych rynkach obecny jest też Burger King. Ale np. KFC cieszy się znacznie mocniejszą pozycją tutaj niż w Sk

andynawii. Natomiast ogólnie rzecz biorąc, rynek jest dość podobny” – uważa Richard Bergfors.

Warto spróbować smaku MAX Premium Burgers

Sukces sieci MAX Premium Burgers w Polsce i na całym świecie jest dowodem na to, że warto spróbować ich propozycji. Szeroki wybór wysokiej jakości burgerów, możliwość personalizacji zamówień oraz dbałość o ekologię sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wypróbowanie smaku MAX Burgers. Wkrótce mieszkańcy Olsztyna będą mieli okazję dołączyć do tego grona.

Wszystkich miłośników burgerów oraz tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, zapraszamy na otwarcie restauracji MAX Premium Burgers w Olsztynie 12 kwietnia o godz. 10. Z pewnością warto skosztować przysmaków oferowanych przez tę popularną sieć i przekonać się na własne podniebienie, co takiego przyciąga smakoszy na całym świecie.

Przeczytaj także

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Co zabrać na masaż tajski w Warszawie?

Oto wszystko, co warto wiedzieć przed wizytą.

Jak wybrać agencję SEO, aby współpraca przyniosła realny wzrost widoczności?

Działania będą skuteczne, jeśli zostaną odpowiednio dopasowane.

Co ile motogodzin wymieniać olej w ciągniku?

Olej starzeje się w zależności od intensywności pracy silnika.

Jakie buty wybrać na zimę?

Na co zwrócić uwagę wybierając zimowe obuwie?

Hale namiotowe w rolnictwie – o czym pamiętać podczas budowy hali na pasze, płody rolne i nawozy?

Hale namiotowe to jedno z rozwiązań, które zyskuje na popularności w rolnictwie.

Prezent dla ojca, zięcia, teścia i brata – najlepsze upominki dla mężczyzn są na wyciągnięcie ręki!

Wybór prezentu dla mężczyzny potrafi być ogromnym wyzwaniem! W przeciwieństwie do kobiet mężczyźni rzadziej dzielą się informacją na temat swoich potrzeb, czy marzeń.

Odkryj na święta sklep Zakątek Zdrowia. Warsztaty, prezenty i ekologiczne nowości

W grudniu Zakątek Zdrowia przygotował dla klientów prawdziwy pakiet świątecznych atrakcji i inspiracji zakupowych.

Najbardziej luksusowe delikatesy w Olsztynie? Sklep z produktami premium z całego świata

Limitowane oliwy, sery za 200 zł i babeczki Dolce & Gabbana. Nowy butik spożywczy na Jarotach zachwyca jakością i rzemieślniczym asortymentem

Jakich tkanin unikać przy zwierzętach w domu?

Tkaniny wrażliwe na pazury i sierść.
reklama
reklama