20 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Chciał popełnić samobójstwo skacząc z dachu galerii handlowej

WiadomościChciał popełnić samobójstwo skacząc z dachu galerii handlowej

Dzielnicowi z Iławy powstrzymali przed podjęciem tragicznej w skutkach decyzji mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Niedoszły samobójca dostał się na dach jednej z lokalnych galerii handlowych i chciał z niego skoczyć. Dzięki szybkiej interwencji policjantów nie doszło do nieszczęścia.

reklama

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał informację o mężczyźnie, który znajduje się na dachu jednej z lokalnych galerii handlowych i prawdopodobnie przymierza się do tego, by z niego skoczyć. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili uzyskaną informację.

Dzielnicowi weszli na dach i zaczęli rozmawiać z mężczyzną. Po krótkich negocjacjach sprowadzili go w bezpieczne miejsce. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, dlatego by zapewnić mu bezpieczeństwo został osadzony w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

reklama

Policjanci poważnie traktują wszystkie telefony, zgłoszenia i powiadomienia o tym, że ktoś może znajdować się w stanie zagrażającym jego życiu i zdrowiu. Szybka interwencja policji – często we współpracy z innymi służbami – ratuje ludzkie życie.

Jak podkreślają sami policjanci, taka skuteczna pomoc to dla nich moment największej satysfakcji w policyjnej służbie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia