15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Młody naukowiec z UWM zdobywa dofinansowanie w konkursie “Perły Nauki

OlsztynMłody naukowiec z UWM zdobywa dofinansowanie w konkursie "Perły Nauki

Mgr Daniel Zero, doktorant szkoły doktorskiej z Katedry Prawa Administracyjnego i Nauk o Bezpieczeństwie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (UWM) w Olsztynie, odnosi kolejne sukcesy na swojej naukowej ścieżce. Jego praca nad rozprawą doktorską pt. “Podmiotowość administracyjnoprawna wobec tradycyjnych i nowych zjawisk w prawie administracyjnym” zdobywa uznanie w świecie nauki.

reklama

Zdobycie dofinansowania w konkursie “Perły Nauki”

Na początku 2022 roku Daniel Zero złożył wniosek o dofinansowanie swojego projektu badawczego w ramach I edycji konkursu “Perły Nauki” (dawny “Diamentowy Grant”) organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Jego projekt badawczy “Trwałość instytucji administracyjnoprawnych w czasach COVID-19 – theoria et praxis” zdobył dofinansowanie w wysokości prawie 200 tys. złotych i został najwyżej oceniony spośród niemal stu pozostałych projektów.

Niezwykłe osiągnięcie i odpowiedzialność

Oceniony na 99/100 punktów, Daniel Zero przyznaje, że nie spodziewał się tak wysokiej oceny. Dla niego to nie tylko wyróżnienie, ale także duża odpowiedzialność, aby doprowadzić projekt do szczęśliwego końca. W przeszłości był również stypendystą Ministra Edukacji i Nauki oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

reklama

Uznanie dla najlepszego absolwenta UWM

W październiku ubiegłego roku Mgr Daniel Zero otrzymał od władz uczelni nagrodę dla najlepszego absolwenta UWM w kategorii jednolite studia magisterskie, kończąc je ze średnią ocen 4,95.

Ambitne plany na przyszłość

Niewątpliwie Daniel Zero ma przed sobą wiele możliwości rozwoju naukowego, a jego sukcesy w konkursie “Perły Nauki” i nagroda dla najlepszego absolwenta UWM potwierdzają jego potencjał.

źródło: UWM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wppppaaa
13 kwietnia 2023 12:36

Szkoda ze kultury go rodzice nie nauczyli i stoi z rękoma w kieszeni. Czy to już przesiąknięcie prawniczą kulturą? Jak ten od trumien na kółkach?

Polecane