3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Odkryj różnorodność muzyczną na Kortowiadzie 2023

OlsztynOdkryj różnorodność muzyczną na Kortowiadzie 2023

Organizatorzy Kortowiady zdradzili już, kto wystąpi podczas 62. edycji olsztyńskich juwenaliów. Na Scenie Głównej nad Jeziorem Kortowskim wystąpi 15 artystów, którzy wystąpią podczas 3 koncertowych dni – od 25 do 27 maja.

reklama

Zgodnie z zapewnieniami są to reprezentanci różnych gatunków muzycznych, zatem line-up tegorocznej Kortowiady z pewnością cieszy uczestników. Informacje na temat występów uzupełniono dziś o dokładną rozpiskę, dzięki czemu wszyscy mogą już sprawdzić, kiedy na scenie pojawią się ich ulubione zespoły i wykonawcy. Podczas pierwszego koncertowego dnia wystąpi Zalia, bryska, Enej, Mroz. W kortowiadowy piątek zagrają Michał Szczygieł, Błażej Król, Ralph Kaminski, White 2115 i Oki. W sobotę na Scenie Głównej pojawi się Julia Rocka, Igo, Kult, Gibbs oraz Sarius.

Od 28 marca prócz karnetów na wydarzenie do sprzedaży trafiły także zapowiadane bilety jednodniowe. Wszystkie dostępne są jeszcze na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

reklama

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja. Poza koncertami na Scenie Głównej przygotowano wiele wydarzeń, w których będą brać udział zarówno świętujący studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jak i inni uczestnicy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis
5 kwietnia 2023 12:27

Rzygi z g*wnem pomieszane. Taka różnorodność.

Polecane
Ogłoszenia