5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Policjanci przeprowadzili skuteczną akcję przeciwko handlarzom narkotykowym

PiszPolicjanci przeprowadzili skuteczną akcję przeciwko handlarzom narkotykowym

Funkcjonariusze z Pisza przeprowadzili skuteczną akcję przeciwko handlarzom narkotykowym. Dzięki ich staraniom został zatrzymany mężczyzna, który posiadał narkotyki.

reklama

Pisz: Zatrzymanie za posiadanie narkotyków i uprawę konopi

Policjanci z Pisza zatrzymali jednego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków, które zostały znalezione przy nim podczas rutynowej kontroli. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli specjalistyczny sprzęt do uprawy konopi innych niż włókniste oraz pięć krzaków konopi o różnej fazie wzrostu. Zatrzymany mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo.

Policja działa przeciwko narkotykom

Funkcjonariusze z Pisza intensywnie pracują nad zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie swoich jednostek. Ich ostatnia akcja doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który został podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz specjalistycznego sprzętu do uprawy konopi innych niż włókniste. Policja przypomina, że handel narkotykami jest surowo karany przez prawo i wszyscy, którzy się tym zajmują, będą musieli ponieść konsekwencje swoich działań.

reklama

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
2 kwietnia 2023 12:08

Widocznie jakaś menda wisiała mu kasę za towar , i podjebał 🤔😠

Tokyo
2 kwietnia 2023 08:45

No geniusze pokazaliście jak to robić. Po co??? Teraz będzie dodatkowy wysyp “mistrzów architektury i ogrodnictwa”, którzy w domach skonstruują takie urządzenie do hodowli np. z maty na szybę do samochodu itd. Usuńcie te zdjęcia!

Polecane
Ogłoszenia