9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

3-miesięczne niemowlę z obrażeniami. Rodzice z zatrzymani

Olsztyn3-miesięczne niemowlę z obrażeniami. Rodzice z zatrzymani

Olsztyńska policja prowadzi śledztwo w sprawie zgłoszenia dotyczącego przestępstwa wobec małoletniego dziecka. Chodzi o 3-miesięczne niemowlę. Policjanci przesłuchują świadków i gromadzą dowody, starając się wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

reklama

W ostatnim czasie olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mogło dojść do przestępstwa na szkodę małoletniego dziecka. Prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Weryfikowane są informacje zawarte w zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa. Przesłuchiwani są świadkowie, gromadzony jest materiał dowodowy. W trakcie czynności do sprawy zatrzymano dwie osoby. Ich udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. Ze względu na charakter zdarzenia oraz dobro uczestnika policja nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratury.

Młodzi kierowcy uczyli się od skazanego za przestępstwo komunikacyjne

Dodatkowych informacji udzielił nam prokurator Daniel Brodowski z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. W prowadzonej sprawie przez Prokuraturę Olsztyn-Północ, prokurator prowadząca zdecydowała się postawić zarzuty dla dwóch osób, rodziców 3-miesięcznego chłopca. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad osobą małoletnią. Kobieta zaś została oskarżona o narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
29 marca 2023 19:02

Powinno się bezwzględnie utylizować śmieć ludzki.

Popularne
Ogłoszenia

Szkółka wędkarska dla dzieci w Olsztynie. Nauka, zabawa i szacunek dla natury

Młodzi kierowcy uczyli się od skazanego za przestępstwo komunikacyjne