27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Tym razem dokładnie widać na nagraniu co zrobił poszukiwany przez policję

OlsztynTym razem dokładnie widać na nagraniu co zrobił poszukiwany przez policję

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum o łącznej wartości ponad 500 złotych w drogerii na terenie jednej z galerii handlowych w Olsztynie. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie, są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

reklama

Postępowanie prowadzone przez Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum. Zdarzenie miało miejsce w jednej z drogerii na terenie Olsztyna. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o przywłaszczenie perfum.

*nagranie wideo

reklama

Jak pomóc w identyfikacji podejrzanego?

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Można się skontaktować telefonicznie pod numerami 47 731 36 36, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub wysłać e-mail na adres: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które zgłoszą informacje.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lolo
22 marca 2023 04:23

git czlowiek

Polecane
Ogłoszenia