18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Samochód dachował pod Olsztynem. W aucie było 5 osób

OlsztynSamochód dachował pod Olsztynem. W aucie było 5 osób

Pięciu młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze między Olsztynem a Butrynami. Na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości audi zjechało na pobocze i dachowało na wysokości osiedla Tęczowy Las. Jak się okazało, za kierownicą siedział pijany 22-latek bez uprawnień.

reklama

Wczoraj przed godziną 23.00 na drodze W-598 między Olsztynem a Butrynami doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości zjechał na pobocze i dachował. W aucie oprócz kierowcy podróżowało czterech pasażerów. Jeden z nich ma obrażenia powyżej 7 dni, co oznacza, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Wszyscy łącznie z kierowca znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jednak to kierowca miał w organizmie największą zawartość tej substancji. Badanie 22-latka wykazało ponad 1,5 promila. Ponadto kierowca nie miał uprawnień.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy auto było niedawno sprowadzone z zagranicy. Młody mężczyzna zbierał na nie ok 3 lat.

reklama

Młody mieszkaniec powiatu olsztyńskiego odpowie w najbliższym czasie przed sądem. Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu grozi kara nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.

dachowanie teczowy las (1)

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kamil Duda
30 sierpnia 2016 16:10

Brawo. Zdolna polska młodzież. Przyszłość narodu!

Katrina Panasiuk
30 sierpnia 2016 13:46

Jakie to są ”obrażenia powyżej 7 dni”?

Polecane