16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Norbi ma już dorosłą córę. Dlaczego nie chce być kojarzona ze znanym ojcem?

OlsztynNorbi ma już dorosłą córę. Dlaczego nie chce być kojarzona ze znanym...

Norbi jest znanym polskim piosenkarzem oraz prezenterem telewizyjnym. Przez wiele lat związany był z Olsztynem, gdzie pracował między innymi w olsztyńskim oddziale Telewizji Polskiej oraz w Radiu Olsztyn. Jego córka Iga również stawia kroki w show-biznesie.

reklama

Kariera muzyczna i telewizyjna Norbiego

Norbert Dudziuk urodził się w Ostródzie. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie skrzypiec. Jest autorem takich hitów jak „Kobiety są gorące”, które w latach 90-tych podbijały listy przebojów w całym kraju. Od kilku lat prowadzi wraz z Izabellą Krzan teleturniej „Kolo Fortuny”, który jest emitowany na TVP2.

Córka poszła w ślady ojca

Muzyk ma dorosłą córkę Igę, która poszła w ślady swojego znanego ojca. Nagrała ona w 2021 roku debiutancki singiel zatytułowany „A jednak”. W trakcie jego nagrań nie prosiła swojego ojca o pomoc, a przed wydaniem singla nawet go nie słyszał. Jak przyznaje Iga Dudziak, nie chce być kojarzona ze znanym ojcem.

reklama

Relacje ze znanym ojcem

Jak mówi Iga, relacje z jej ojcem Norbim od początku były skomplikowane ze względu na to, że jej rodzice rozwiedli się, gdy była jeszcze mała. Obecnie ma już 23 lata i działa aktywnie w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje wydarzenia ze swojego życia codziennego oraz z pracy. Pracuje zawodowo w radiu, ale sporo czasu poświęca też muzyce. Od wielu lat zajmuje się tworzeniem własnych utworów muzycznych.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
17 marca 2023 16:45

Iga Dudziuk a nie Dudziak Olsztyn to jednak stan umysłu

Wasyl
17 marca 2023 13:45

Ojciec znany piosenkarz ? Ja go kojarzę tylko z jedna piosenka i dla mnie to żaden artysta.

Polecane
Ogłoszenia