17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Wpadka Izabelli Krzan w programie na żywo

WiadomościWpadka Izabelli Krzan w programie na żywo

Modelka i prezenterka z Olsztyna jakiś czas temu zajęła miejsce Marzeny Rogalskiej w porannym programie TVP. Niestety na jej koncie pojawiła się już pierwsza wpadka.

reklama

Jakiś czas temu Izabella Krzan ukazała się w roli prowadzącej program „Pytanie na śniadanie” u boku Tomasza Kammela po nagłej rezygnacji poprzedniej prowadzącej, Marzeny Rogalskiej. Do tej pory radziła sobie dość dobrze, jednak w rozmowie z jednym z gości popełniła zabawną pomyłkę. Od razu zostało to zauważone i skomentowane przez widzów.

W programie śniadaniowym emitowanym na TVP 2 pojawiają się różne tematy i różni goście. Tym razem rozmowa dotyczyła pingwinów cesarskich, o których wypowiadał się specjalista.

reklama

Izabella Krzan postanowiła wykazać się swoją wiedzą na temat tych nielotów. – Pingwiny są nurkami i świetnie pływają – stwierdziła.

Tak, na przykład pingwiny przylądkowe potrafią zanurkować 130 metrów i złowić rybki, jakich żadne inne ptaki nie są w stanie złowić z wody. Są w stanie przetrwać pod wodą 2,5 minuty – powiedział zaproszony gość, na co Tomasz Kammel widocznie się zdziwił.

Prezenterka postanowiła podzielić się kolejną ciekawostką, która tym razem nie okazała się tak trafna. – A temperatura wody? Czasami nawet do -60 – stwierdziła.

reklama

To stwierdzenie z pewnością wywołało wiele uśmiechów na twarzach czujnych widzów, którzy zauważyli w nim pewną nieprawidłowość. Problem w tej wypowiedzi polega na tym, że woda poniżej 0 stopni Celsjusza zamienia się w lód. Niestety stały stan skupienia wody uniemożliwia pływanie i nurkowanie nawet pingwinom.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mno
11 marca 2021 14:22

Ale info,sensacja roku, a na TVN nikt się nie przejęzyczył bo wszyscy żyją takimi pierddołami

Zdzisiek
11 marca 2021 14:14

Skandal i to międzynarodowy

Polecane