20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Rozbój na festiwalu muzycznym na Dajtkach

OlsztynRozbój na festiwalu muzycznym na Dajtkach

Za kradzież rozbójniczą odpowie 34-latek, który w miniony weekend, na festiwalu muzycznym wyrwał kasjerce plik biletów, zaatakował ją i uciekł. Po kilkunastu minutach został zatrzymany. Działał w warunkach tzw. “recydywy”. Grozi mu kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

reklama

Do zdarzenia doszło w nocy (28.08) podczas festiwalu muzycznego odbywającego się na olsztyńskich Dajtkach.

Podczas sprzedaży wejściówek 34-latek wyrwał z rąk kasjerki plik około 30 biletów. Kobieta natychmiast zareagowała i próbowała go powstrzymać. Doszło do szarpaniny, jednak mężczyźnie udało się uciec do pobliskiego lasu zabierając ze sobą wejściówki o wartości około 1500 zł.

reklama

Po kilkunastu minutach pracownicy ochrony zauważyli opisanego przez pokrzywdzoną napastnika, zatrzymali go i wezwali na miejsce patrol Policji. Noc spędził w policyjnej celi.

W sprawie tej wszczęte zostało śledztwo. Wczoraj Leszek S. został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach tzw. “recydywy”. Mężczyzna był już karany za przestępstwo podobne. W styczniu tego roku opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za rozbój. Teraz grozi mu kara nawet 15 lat więzienia.

Najprawdopodobniej dziś prokurator będzie wnioskował o jego tymczasowe aresztowanie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

49 KOMENTARZY

49 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
koesem
7 września 2016 00:03

Taaa…kozaki w necie pizdy w świecie…won paröwy!!!

kukuła disco
1 września 2016 17:57

Gang pozdrawia i zaprasza, czekamy z niecierpliwością 🙂 chłopaki dawno z dupy do ryja nie zapodawali, ale skoro są chętni ZAPRASZAMY !!! 🙂

Polecane
Ogłoszenia