29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Grozili nożem kobiecie. Przed policją uciekli do salonu gier

OlsztynGrozili nożem kobiecie. Przed policją uciekli do salonu gier

Cała sytuacja rozegrała się koło olsztyńskiego Dworca Głównego. Dwaj mężczyźni napadli na 27-latkę i zabrali jej pieniądze. Następnie zabarykadowali się w znajdującym się nieopodal salonie gier. 

reklama

Wczoraj kilkanaście minut przed północą oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 27-letniej kobiety, że została napadnięta przez dwóch mężczyzn – napastnicy przyłożyli jej nóż do szyi i zabrali pieniądze. Do zdarzenia miało dojść na ul. Dworcowej, gdzie natychmiast wysłano patrol policji. Funkcjonariusze po rozmowie z pokrzywdzoną sprawdzili teren dworca. Okazało się, że sprawcy zamknęli się w jednym z salonów gier. Mimo to już po kilku minutach byli w rękach policjantów. Wskazani przez pokrzywdzoną 23 i 19-latek zostali zatrzymani.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego 27-letnia pokrzywdzona straciła 200 zł. Obecnie obaj podejrzani o rozbój, z uwagi na to, iż są nietrzeźwi, przebywają w policyjnym areszcie. Czynności z ich udziałem funkcjonariusze przeprowadzą po ich wytrzeźwieniu – podaje KMP Olsztyn.

reklama

Jeśli zebrane informacje sie potwierdzą i mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty rozboju, mogą grozić im kary do 12 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane