6 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zderzenie z karawanem na S51. Przewoził trumnę z ciałem zmarłego

OlsztynZderzenie z karawanem na S51. Przewoził trumnę z ciałem zmarłego

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach porannych na drodze S51 w pobliżu węzła Tomaszkowo. W wypadku wziął udział volkswagen oraz mercedes, który przewoził trumnę z ciałem zmarłego.

Przebieg zdarzenia

reklama

Z ustaleń wynika, że 39-letni mężczyzna kierujący volkswagenem w trakcie zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu mercedesowi. Autem tym kierował 47-letni mężczyzna. Do wypadku doszło około godziny 10:30 na S51 na trasie Olsztyn-Olsztynek na wysokości Tomaszkowa.

Jak przekazała post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie „Z ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 39-latek kierujący osobowym volkswagenem podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mercedesowi, za którego kierownicą siedział 47-latek w wyniku czego doprowadził do kolizji”. I dodała, że „Zablokowany jest lewy pas ruchu drogowego. W wyniku zdarzenia nikt nie trafił do szpitala”.

Olsztyn. Kierowca vw z zagranicznymi numerami rejestracyjnymi spowodował wypadek

Mercedes okazał się karawanem

reklama

Jednym z aut biorących udział w wypadku, był mercedes, który był karawanem. Według relacji świadków na miejsce miał przyjechać drugi samochód i trumna z ciałem została do niego przełożona.

Początkowo trasa w stronę Olsztynka była zablokowana, a potem ruch odbywał się jednym pasem jezdni.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Alojzy
27 lutego 2023 14:24

Przypomina mi się kawał ,jak w czasie wypadku wypada ciało z trumny ,przybiegają świadkowie reanimują nieboszczka po czym krzyczą będzie żył!

Popularne
Ogłoszenia

Wypadek. Życia młodej kobiety nie udało się uratować

Mężczyzna został potrącony przez pociąg