-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024
reklama

Poszukiwana bezwstydna kobieta, która uciekła z trzema sukienkami

OlsztynPoszukiwana bezwstydna kobieta, która uciekła z trzema sukienkami

Policja opublikowała wizerunek kobiety, która mogła mieć związek z kradzieżą trzech sukienek. Do zdarzenia miało dojść w jednym ze sklepów w galerii handlowej na terenie Olsztyna. Straty oszacowano na 500 złotych. Osoby rozpoznające kobietę proszone są o kontakt z policją.

reklama

Do zdarzenia doszło na terenie galerii handlowej

Do zdarzenia doszło 25 października 2022 roku w jednym ze sklepów znajdujących się w galerii handlowej w Olsztynie. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w tej sprawie. Jak wynika z ustaleń policji, kobieta miała przekroczyć linię kas i nie zapłacić za towar, trzy sukienki o łącznej wartości 500 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Widać na nim kobietę, która mogła mieć związek ze sprawą.

*nagranie wideo

reklama

Policja prosi kontakt osoby posiadające informacje

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby mogące przyczynić się do rozpoznania kobiety. Można je przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
olsztynowy
25 lutego 2023 02:53

Polskie Prawo jest przychylne dla osób które sie dopuszczają kradzieży !! A sklepy tracą bo Ziobro nie potrafi zrobić z plagą porzadku !! Powinno być tak ze jeśli złodziej zostanie złapany w danym sklepie… kamery lub na gorąco oddaje na rzecz sklepu równowartość powiedzmy 10 x (wartosc kradziezy) – i tyle w temacie jeden złodziej złapany zapłaci za innych i tak w koło sklp nie traci itd

Polecane
Ogłoszenia