27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Zmiany w kursowaniu tramwajów i autobusów na al. Sikorskiego

WiadomościZmiany w kursowaniu tramwajów i autobusów na al. Sikorskiego

Prace realizowane są przy dwóch przystankach wzdłuż al. Sikorskiego. Oznacza to niewielkie zmiany dla pasażerów komunikacji miejskiej.

reklama

Roboty dotyczą wiat tramwajowo-autobusowych. Jeszcze do środy (24 sierpnia) pracowników będzie można spotkać na peronie przystanku “Auchan”. Natomiast od czwartku (25 sierpnia) do niedzieli (28 sierpnia) będą zajmować się przystankiem “Andersa”.

To oznacza drobne zmiany związane z kursowaniem tramwajów i autobusów. W trakcie prac linie numer 1 i 2 jadące w kierunku Wysokiej Bramy albo dworca nie będą zatrzymywały się przy przystankach, na których trwają prace. W stronę Kanta ruch odbywa się bez zmian.

reklama

W przypadku autobusów jadących w kierunku ul. Wilczyńskiego przygotowane są tymczasowe przystanki. Są zlokalizowane w pobliżu dotychczasowych.

Zbliżają się też zmiany związane z nowym rokiem szkolnym. Od czwartku (1 września) pojazdy komunikacji miejskiej będą ponownie kursować zgodnie z rozkładem oznaczonym “Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”. Poza tym zawieszona zostanie sezonowa linia nr 307.

Kolejne nowości wprowadzone zostaną wraz z rozpoczęciem roku akademickiego. Wówczas m.in. do rozkładów wrócą dodatkowe połączenia z Kortowem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Darek Sobolewski
25 sierpnia 2016 04:28

A kogo to??? Emeryci i tak nie mają neta, pozatym mogą czekać godzinami i tak jeżdżą za darmo…

Polecane
Ogłoszenia