10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Mieszkanka Olsztyna w zaawansowanej ciąży brutalnie pobita? Kobieta oszukiwała

OlsztynMieszkanka Olsztyna w zaawansowanej ciąży brutalnie pobita? Kobieta oszukiwała

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec 31-latki, która kompletnie pijana bezpodstawnie wezwała służby. Kobieta twierdziła, że będąc w zaawansowanej ciąży została brutalnie pobita przez partnera. Okazało się, że jej nic nie grozi, a noc ostatecznie spędziła na izbie wytrzeźwień.

reklama

W czwartek (10.03.2022r.) w nocy operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jest w zaawansowanej ciąży i została brutalnie pobita przez swojego partnera w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. Natychmiast pod wskazany adres został wysłany policyjny patrol. Drzwi do mieszkania były zamknięte i nikt nie otwierał ich, pomimo wielokrotnego pukania i nawoływania. Ze względu na uzasadnione podejrzenie zagrożenia życia lub zdrowia do otwarcia drzwi od mieszkania zadysponowano strażaków. Następnie po wejściu do środka w jednym z  pomieszczeń zastano kompletnie pijane śpiące dwie osoby. Kobieta zaprzeczyła, aby doszło do jakiejkolwiek awantury oraz nie potrzebowała pomocy medycznej. 31-latka twierdziła, że nie dzwoniła na numer alarmowy. Jej słowa szybko zweryfikowano oddzwaniając na numer telefonu, z którego wykonano połączenie na numer alarmowy. Telefon znalazł się przy niej.

Ze względu na stan upojenia alkoholowego oraz zachowanie kobiety została ona przetransportowana do izby wytrzeźwień. W jej organizmie krążyły blisko 3 promile alkoholu. 31-latka ostatecznie została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych za bezpodstawne wezwanie służb oraz zakłócanie porządku i spokoju publicznego.

reklama

Przypominamy, że nr alarmowy 112 powinien być wybierany tylko w nagłych przypadkach. Pamiętajmy, że bezpodstawnie powiadamiając służby ratunkowe narażamy na realne niebezpieczeństwo osoby, które w tym momencie mogą potrzebować pilnej pomocy.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Czytelnik
12 marca 2022 07:31

Matka polka pracująca.

777
11 marca 2022 17:16

matka polka

Polecane
Ogłoszenia