3 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Mieszkanka Olsztyna w zaawansowanej ciąży brutalnie pobita? Kobieta oszukiwała

OlsztynMieszkanka Olsztyna w zaawansowanej ciąży brutalnie pobita? Kobieta oszukiwała
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec 31-latki, która kompletnie pijana bezpodstawnie wezwała służby. Kobieta twierdziła, że będąc w zaawansowanej ciąży została brutalnie pobita przez partnera. Okazało się, że jej nic nie grozi, a noc ostatecznie spędziła na izbie wytrzeźwień.

reklama

W czwartek (10.03.2022r.) w nocy operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jest w zaawansowanej ciąży i została brutalnie pobita przez swojego partnera w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. Natychmiast pod wskazany adres został wysłany policyjny patrol. Drzwi do mieszkania były zamknięte i nikt nie otwierał ich, pomimo wielokrotnego pukania i nawoływania. Ze względu na uzasadnione podejrzenie zagrożenia życia lub zdrowia do otwarcia drzwi od mieszkania zadysponowano strażaków. Następnie po wejściu do środka w jednym z  pomieszczeń zastano kompletnie pijane śpiące dwie osoby. Kobieta zaprzeczyła, aby doszło do jakiejkolwiek awantury oraz nie potrzebowała pomocy medycznej. 31-latka twierdziła, że nie dzwoniła na numer alarmowy. Jej słowa szybko zweryfikowano oddzwaniając na numer telefonu, z którego wykonano połączenie na numer alarmowy. Telefon znalazł się przy niej.

Uderzył zonę na oczach syna. Dziecko wezwało policję

Ze względu na stan upojenia alkoholowego oraz zachowanie kobiety została ona przetransportowana do izby wytrzeźwień. W jej organizmie krążyły blisko 3 promile alkoholu. 31-latka ostatecznie została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych za bezpodstawne wezwanie służb oraz zakłócanie porządku i spokoju publicznego.

reklama

Przypominamy, że nr alarmowy 112 powinien być wybierany tylko w nagłych przypadkach. Pamiętajmy, że bezpodstawnie powiadamiając służby ratunkowe narażamy na realne niebezpieczeństwo osoby, które w tym momencie mogą potrzebować pilnej pomocy.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama