5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ale wyżerka w San Giovanni. Raz płacisz i jesz, ile chcesz!

Pizzeria San Giovanni ma dla Was promocję z prawdziwego zdarzenia i jeżeli marzyliście, żeby zajeść się pizzą na śmierć, to jest ku temu okazja.

Już od pierwszego lutego czeka nas prawdziwa, kulinarna gratka, staromiejska pizzeria San Giovanni, uruchamia promocję, której chyba jeszcze nie było w Olsztynie. Otóż za 43,9 zł możemy zamawiać dowolną liczbę kawałków pizzy i jeść do upadłego.

A będzie co jeść, bo wybór pizz jest ogromny! Wszystkich rodzajów jest aż czterdzieści! I naprawdę trzeba być wybrednym, bo w San Giovanni potrafią zaskoczyć. W ich pizzach znajdziemy najwymyślniejsze składniki: od oscypka po mięso bolognese. To, co wyróżnia pizzę przygotowywaną w San Giovanni to także ciasto, przygotowane na bazie włoskiej receptury, opracowanej w Kampanii.

Jakby tego było mało za 9,9 zł pijemy do woli w ramach „wielkiej dolewki”. Jak łatwo zatem policzyć za 53,8 zł możemy najeść się w pizzerii do syta. Promocja dotyczy oczywiście oferty w lokalu i dla jednej osoby.

Pizzeria San Giovanni pojawiła się na mapie Olsztyna kilkanaście miesięcy temu i jest prowadzona przez miłośników kuchni włoskiej, którzy postanowili osiąść na Warmii. Właściciele rozbudowali w Warszawie sieć pizzerii i postanowili podbić Olsztyn. I chyba robią to z sukcesem, bo Olsztynianom zasmakowała pizza serwowana w San Giovanni, a sami właściciele lokalu pomału wiążą się z miastem. Pizzeria została nawet sponsorem Stomilu Olsztyn.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w promocji, którą przygotowała pizzeria, to wciąż zachęcamy Was do korzystania z jej bogatego menu, np. na dowóz. I tu kolejny hit. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, a koszt dowozu jest stały na terenie całego miasta: 4,99 zł!

WIELKA PROMOCJA:

Miesiąc pizzy w San Giovanni. Jesz, ile chcesz!

Czas:

1-28.02.2023

Miejsce:

Pizzeria San Giovanni

ul. Kołłątaja 19, Olsztyn (Stare Miasto)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Niedziela: 12 – 22

Telefon:

89 333 50 10

Menu:

www.pizzeriasangiovanni.pl