8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Najman chce walczyć z olsztyńskim celebrytą. „Obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu”

OlsztynNajman chce walczyć z olsztyńskim celebrytą. „Obrażasz ludzi, do których nie masz...

Marcin Najman planuje zmierzyć się w MMA z Przemysławem Opalachem, a przy okazji uderza w innych sportowców. „Obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu” – odpowiada olsztynianin.

Najman obraża sportowców

reklama

Niebawem, bo już w marcu, podczas gali High League Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim. Przygotowuje się do tej walki, a jednocześnie wciąż szuka nowych wyzwań. Przyznał, że myśli o rywalizacji z Przemysławem Opalachem. Przy okazji niezbyt pochlebnie wypowiedział się o Pawle Fajdeku czy Kamilu Łaszczyku. To nie spodobało się olsztynianinowi.


„Usłyszałem wypowiedzi Marcina na temat sportowców, do których hmm… nie ma podjazdu. I dokładnie o tym powiedziałem. Marcin, obrażasz ludzi, do których nie masz podjazdu, prawdziwych sportowców, takich jak Paweł Fajdek czy Kamil Łaszczyk, a wiemy, jak Twoja kariera wyglądała” – skomentował w mediach społecznościowych.
W odpowiedzi „El Testosteron” przywołał porażki Opalacha, między innymi walkę z Geardem Ajetoviciem, i ponownie obraził Łaszczyka i Fajdeka.

Bieg w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym
reklama


„Z tej trójki Leszczyk (red. Łaszczyk), Mazgaj (red. Fajdek), Opalach sensownie wygląda tylko opcja z Opalachem. Leszczyki czy Łaszczyk – maciupki, malusieńki to może wyjść jako krasnal ogrodowy. Jedyne co mógłbym z nim zrobić to postać z nim w tym ogródku, ale ile tak można. Fajdek? Nie mam tyle chusteczek, żeby beczeć tyle co on” – cytuje 43-latka portal polishfighters.info.

Najman chce walczyć z Opalachem

Freak fighter chętnie zmierzy się za to z Przemysławem Opalachem, byłym mistrzem IBF International oraz WBC Baltic, choć interesuje go tylko starcie w MMA.
– Gabarytowo by się to zgadzało. Jeśli znajdzie się organizacja, która byłaby zainteresowana, żeby taki pojedynek zorganizować, ja podejmę rękawicę, ale tylko w MMA – zadeklarował.
Olsztynianin jest gotowy na taki pojedynek.

Joanna Jędrzejczyk z olsztyńskim wojskiem walczy o życie małego chłopca
reklama


– Jak to stwierdził kiedyś Andrzej Gołota, gdy ktoś zaprasza mnie do tańca, to ja nie odmawiam. Zróbmy to! Szanuję Marcina jako organizatora, ale najwyższy czas, żeby ktoś nauczył go szacunku do sportowców – powiedział.
Przemysław Opalach jest byłym zawodowym bokserem, mistrzem IBF International i WBC Baltic, a także mistrzem świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Teraz walczy w MMA, ma rekord 1-1.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
31 stycznia 2023 14:54

„Olsztyński celebryta” hehehehe

???
1 lutego 2023 10:07

Pod żadnym artykułem o staroniwej nie można już komentować. Ludzie jej wytknęli bezskuteczne działania pod publiczkę to się baba wkurzyła. Już nie ma komentowania pod sponsorowanymi artykułami staroniowej.

Popularne
Ogłoszenia

Orlen szykuje wielką imprezę sportową na Plaży Miejskiej

Olsztyniacy na Gali Pałuska Kickboxing Night 5