5 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Zakochał się w policjantce. Poinformował służby, że chce odebrać sobie życie

KętrzynZakochał się w policjantce. Poinformował służby, że chce odebrać sobie życie

Kętrzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zamiarze podjęcia próby samobójczej. Na miejscu okazało się, że wezwane służby zostały wezwane bezpodstawnie.

reklama

Zakochał się w policjantce. Wybrał nietypowy sposób na spotkanie z nią

Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji odebrał zgłoszenie o treści „„Chcę odebrać sobie życie, wziąłem leki”. Z przekazanej informacji wynikało, że jest on pod wpływem alkoholu i ma zamiar odebrać sobie życie.

Ustalono, że numer z którego dzwoniono należy do jednego z mieszkań na terenie gminy Korsze. Pod wskazany adres zostały wysłane służby ratunkowe. Po dotarciu na miejsce okazało się, że 52-letni mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że nie zamierza odebrać sobie życia i nie miał takich myśli.

reklama

Miłość powodem wezwania służb

Mężczyzna przyznał się, że zakochał się w policjantce i chciał ją zobaczyć. Z tego względu postanowił wezwać służby. Teraz 52-latek odpowie przed sądem za bezpodstawne wezwanie policji.

Bezpodstawne wezwanie służb ratunkowych

Bezpodstawne wezwania służb są niezwykle uciążliwe bowiem powodują niepotrzebne działania. Każde takie wezwanie blokuje linię alarmową i uniemożliwia natychmiastową reakcję na zgłoszenia faktycznie wymagające działania. Służby ratunkowe powinny nieść pomoc w czasie realnego zagrożenia. Dlatego wszelkie inne powody jak załatwienie sobie przysług czy robienie żartów są niedopuszczalne.

Zakochał się w policjantce. Poinformował służby, że chce odebrać sobie życie próba samobójcza Kętrzyn, Wiadomości

reklama

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia