6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Agresywny złodziej zatrzymany przez policję

OlsztynAgresywny złodziej zatrzymany przez policję

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 31- latkowi, który w jednym z olsztyńskim supermarketów dokonał kradzieży obuwia oraz artykułów spożywczych i chemicznych. Ponadto, podczas próby ucieczki uszkodził drzwi automatyczne sklepu. Został ujęty przez ochroniarzy, którzy wezwali na miejsce Policję.

reklama

Ochroniarze jednego z olsztyńskich supermarketów podczas przeglądania nagrań monitoringu ujawnili, że kilka dni wcześniej jeden z klientów dokonał kradzieży butów sportowych oraz artykułów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości 550 zł.

Wczoraj (02.08) zauważyli na terenie sklepu mężczyznę z nagrania. Obserwowali go a następnie, gdy próbował wyjść ze sklepu, zatrzymali go i wezwali na miejsce policjantów.

reklama

Podczas oczekiwania na patrol 31- latek był agresywny i próbował uciec. Wpadł jednak na drzwi automatyczne, uszkadzając je.

Policjanci zatrzymali Pawła P. i osadzili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy.

Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Darek Sobolewski
3 sierpnia 2016 18:49

Kradzież jest zawsze kradzieżą, ale zgadzam się z Dariusz Sylwester Sidor, że to, jeszcze miasto powoduje takie patologie…

Dariusz Sylwester Sidor
3 sierpnia 2016 16:42

Akurat ci którzy kradną najpotrzebniejsze rzeczy do życia to dla mnie nie złodzieje patrząc na to co ludzia oferuje miasto jak i cały kraj

Polecane
Ogłoszenia