-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Absolwentka UWM ma rekord Polski w największej liczbie ukończonych kierunków studiów

OlsztynAbsolwentka UWM ma rekord Polski w największej liczbie ukończonych kierunków studiów

Doktor Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc ukończyła 28 kierunków studiów i pobiła rekord Polski.

Uczelnie mają coraz bogatszą ofertę

reklama

Oferta dla studentów uniwersytetów i uczelni publicznych oraz niepublicznych regularnie się poszerza. Obecnie w Polsce można się kształcić w naprawdę wielu dziedzinach. Większość studentów decyduje się na skończenie jednego kierunku, jednak zdarzają się osoby, które na tym nie poprzestają.

Dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc pobiła rekord Polski

Jedną z takich ambitnych studentek jest dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc, urodzona w 1976 roku białostoczanka. W wieku 24 lat ukończyła w trybie dziennym studia magisterskie na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, potem w miastach w całej Polsce zdobywała nowe dyplomy i tytuły zawodowe.
Do 2022 roku ukończyła 28 kierunków studiów – 10 magisterskich, jeden licencjacki i 17 podyplomowych. Posiada stopień naukowy doktora i ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie.

Już niedługo poznamy Belfra UWM 2022

28 kierunków studiów

reklama

Pani Dorota ukończyła studia magisterskie na kierunkach: psychologii, socjologii, pedagogiki, prawa, kryminologii, bezpieczeństwa wewnętrznego, administracji, filologii polskiej, filologii angielskiej, filologii rosyjskiej.
W latach 2000-2022 ukończyła studia podyplomowe na aż 17 kierunkach: seksuologii klinicznej, psychologii transportu, negocjacji i mediacji, dietetyki, socjoterapii, terapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego, kryminalistyki w procesie karnym, bezpieczeństwa antyterrorystycznego, dziennikarstwa, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, nauczania filozofii i etyki, zarządzania zasobami ludzkimi z elementami coachingu menedżerskiego, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzania i administracji, kadr i płac w praktyce organizacji, rachunkowości i controllingu finansowego.


Poza tym zdolna studentka jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, między innymi Honorowych Dyplomów Rektora Uniwersytetu w Białymstoku czy Dyplomu Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, który otrzymała za ukończenie prawa na tym wydziale z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Posiada również rekomendacje szkół wyższych, określające ją jako osobę godną polecenia do podjęcia zatrudnienia w zakresie ukończonych studiów.

Mural w Kortowie z okazji 550 rocznicy urodzin Kopernika
reklama

Rekord Polski dr Dorota Zwierzyńska-Symonajc ustanowiła 30 grudnia 2022 roku jako podsumowanie dotychczasowego dorobku naukowego. To jeszcze nie koniec, bo w dalszym ciągu studiuje.

źródło: biurorekordow.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anty tko
8 stycznia 2023 13:52

I co ze sobą zrobi jak zdobędzie kolejne tytuły bez doświadczenia zawodowego?

ToraBora
8 stycznia 2023 14:01

Zastanawiam się ile może liczyć latek pani doktor. Strzelam 50-55? No to teraz można korzystać z życia? Tylko jak? Żeby tyle (niewątpliwie bardzo dużo, a wg mnie o wiele za dużo) osiągnąć trzeba było poświęcić całą swoją młodość i jeszcze dużo więcej. Tyle, że co przepadło, to raczej bezpowrotnie. Nie, naprawdę nie zazdroszczę. Nie podziwiam także, raczej jestem zadziwiony – w jakim celu tyle tego? Przecież nie da się pracować będąc każdym jednocześnie. Za parę lat sporo pani doktor zapomni – bo nie utrwala doświadczeniami zawodowymi. Czyli co, dla satysfakcji, że dała radę? To niewiele! Raczej smutne to, przynajmniej dla… Czytaj więcej »

Popularne

Już niedługo poznamy Belfra UWM 2022